• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arzum Temizlik

Adres :

Karaelmas Mah. Şentepe Sok. No: 71/a Zonguldak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burhan Uğur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

burhanugur243@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 433 99 67

Zonguldak temizlik sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; inşaat sonrası temizlik hizmetleri başta olmak üzere apartman ve site iç ve dış cephe temizlikleri, gündelik ev temizliği, ofis ve iş yeri temizliği gibi oldukça geniş bir yelpazesinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda kurum ve kuruluşlara da hizmet vermekteyiz.

Güven, dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı, karşılıklı saygı ve müşteri memnuniyeti temizlik firmamızın başlıca çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ekseninde son teknoloji temizlik makineleri, anti bakteriyel temizlik malzemeleri ve alanında uzman çalışma personelimiz ile üstlenmiş olduğumuz işin niteliğine uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Çalışma personelimiz hizmet verdikleri temizlik alanında gerekli mesleki bilgi ve beceri ile donatılmış; pratik, titiz, özenli ve etik değerlere saygılı kişilerden oluşmaktadır. Tüm iç ve dış cephe temizliklerinde müşterilerimizin beklentilerini en ince ayrıntısına kadar karşılamaktayız.

Firma olarak İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemi şartlarına uygun bir şekilde temizlik hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bununla birlikte istihdamını sağladığımız tüm çalışma personelimizin Sosyal Sigortalar Kanunu, İş Kanunu, İş Emniyeti, İş Sağlığı ve diğer tüm mevzuatlarını harfiyen yerine getirmekteyiz.

Firmamız sektördeki rekabet ortamına rağmen olabildiğince uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Sektördeki başarımızın sırrı işimize olan bağlılığımızdan ve işimize gereken itinayı göstermemizden kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla çalışma ilkelerimizden taviz vermeden; siz değerli müşterilerimizin bizden beklediği temizlik hizmetlerini en üst düzeyde sağlamaya devam ederek; sektördeki liderliğimizi korumakta kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR