• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

As Bobinaj Jeneratör

Adres :

İlbade Mahallesi 143 Sokak 49 2. Sanayi Sitesi Merkezefendi Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Sağun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

denizliasbobinaj@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 567 69 46

Whatsapp 2:

0 (535) 567 69 46

As Bobinaj Jeneratör olarak, yenilikçi çözümlerimiz ile sektöre değer katan firmalar arasında gösterilmekteyiz. Dürüstlük ilkesi ile müşterilerimizin en doğru ve etkili hizmeti almasını önemsiyoruz. Alanında uzman ve son derece yetkin ustalarımız ve işinin ehli deneyimli personellerimizle müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti sağlanması ile firmamız Denizli otomotiv sektöründeki diğer firmalar arasından öne çıkmaktadır.

Geniş ve yüksek kapasiteli mekânımız, en yeni ve kaliteli teknik ekipmanlar ile donatılmıştır. Alanımızda gelişim ve değişimleri sürekli takip ederek, her zaman yenilikçi kalmaktayız. En son kaliteli teknik ekipmanlarımızın kontrol ve onarımları düzenli olarak sağlanmaktadır. Bütün bu özelliklerimiz ile hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırmaktayız.

Müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayarak, süreçlerimizi her geçen gün iyileştiririz. Yenilikçi anlayışla sektördeki gelişim ve yenilikleri izleriz. Ekip ruhuna sahip personellerimize değer verir ve tüm yasal koşullara uyarak çalışanlarımızın sağlığını önemseriz. Ayrıca çevreye duyarlı bir firma olarak da ürünlerimizin çevreye zarar vermemesi için gereken tüm önlemleri alırız. Tüm bu özelliklerimiz ile uzun süreli, kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurarız.

En son kaliteli teknik ekipmanlarımız, alanında uzman personellerimiz ile yüksek kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile en iyi ve doğru desteği almanız için buradayız. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışımızı en uygun fiyat garantisi ile sizlerle buluşturmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR