• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asb İlaçlama

Adres :

Arabayatağı Mah. Altınova Sk. No: 6/a Yıldırım Bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Burhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

abdullahburhan1234@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 188 50 70

Whatsapp 2:

0 (555) 188 50 70

Doğa iç içe geçmiş şekildedir dolayısı ile de tüm canlılar iç içe geçer. Ancak bazen mevsimsel değişiklikler ya da farklı sebeplerden insan yaşam alanlarına sarkan haşere, böcek ve benzeri canlılar insan sağlığını olumsuz etkiler. Bunun içinde bu alanlara müdahale amaçlı ilaçlama yapılır. Çeşitli kurumlar tarafından sunulan bu hizmetten faydalanmak kolay olurken kaliteli kurum seçimi önem arz eder.

Bizler bu sektörde varlığımızdan bu yana güven prensibi ile hareket etmiş bir kurum olarak yer alıyoruz. Müşteri odaklı olarak istekler çerçevesinde şekillenen bir iş prensibimiz söz konusudur. İnsan sağlığına gereken özenin gösterilmesi için hizmet sunan kurumuz.

Kurum olarak böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, çıyan ilaçlama, hamam böceği için ilaçlama, fare zehri, akrepler için ilaç ve daha birçok ilaç ile ilaçlama çeşitlerimiz mevcuttur. Bursa Yıldırım Asb İlaçlama adı ile sektörde varlığımızı sürdürürken müşterilerimizin isteklerine cevap vermeye devam ediyoruz.

Yenilikçi bir iş prensibi ile ilerlerken her daim ileriye dönük olarak yol almaya devam ediyoruz. Daha çok değişen ve gelişen şartları kendimize uyarlayarak nasıl daha kolay kullanabileceğimiz konusunda gereken noktalar üzerinde duruyoruz.

İnsan yaşam alanlarını daraltmadan ortamdaki sağlıksız koşullar için savaş niteliğinde bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kurum olarak her daim uzman ekip üyelerimiz ile deneyimli bir iş sunuyoruz. Böylelikle her daim de olumlu geri dönüşleri almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR