• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asb Marin Antalya

Adres :

Ünsal Mahallesi 5128 Sokak No : 109 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Sergenç Budak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

asbmarin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 919 79 79

Whatsapp 2:

0 (541) 213 29 28

Kepez ilçesinde hizmetlerini sunan Asb Marin Antalya birmilyonnokta.com un üyesidir. Antalya teknik servis dediğimizde aklımıza birçok firma ismi gelecektir. Asb Marin Antalya da bunlardan biridir. Ama bizim firmamızın diğer firmalardan ayıran özellikler vardır: Yüksek kalite donanım, kısa sürede yapılan geri dönüşler, uygulanan uygun fiyatlar. Firmamızda çalışan personeller denizcilikle ilgili eğitimler almış uzman ve deneyimli çalışanlar arasından seçilmektedir.

Teknelerin kış ve yaz bakımları, güverte onarımı, elektronik araçların bakım ve onarımı, klima temizleme, motorların bakım ve onarımları, yakıt tanklarının kontrolü, iç dış boyama bakım ve onarımı, pervane bakımı ve kontrolü, soğutma sisteminin bakım ve onarımı ve yağ filtresi bakımı sizlere sunduğumuz hizmetlerdir.

Firmamız gemi, bot, yat, tekne ayrımı yapmadan deniz sever müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Eğer farklı bir şehirde yaşıyorsanız ve teknenizle bakım onarım konusuyla ilgilenemiyorsanız firmamız sizin için yapılması gereken tüm bakım, onarım ve tamir işlerini memnuniyetle yerine getirecektir. Çünkü bazı tekneler ve diğer deniz araçları özelliklerine göre düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Düzenli bakımlar dışında firmamız müşterilerimize tamir, onarım gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Uygun fiyat politikamız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hem sezon hem sezon dışında her zaman hizmetlerimiz devam etmektedir. Uzman personellerimiz yüzünüzü güldürmek ve güven içinde yolculuğa çıkabilmeniz için gelişen teknolojilerden azami ölçüde yararlanarak çalışmalarına devam etmektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR