• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Hasar Onarım Merkezi

Adres :

Umur Bey Mahallesi Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No: 26 İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Orla

E-Posta Adresi :

mehmetorla@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 132 50 01

Whatsapp 2:

0 (542) 231 50 01

Otomobiller, şüphesiz ki insan hayatını kolaylaştıran en hızlı ulaşım araçlarından bir tanesidir. Araçlarımızı trafik kurallarına uyarak kontrollü sürüş tekniği uygularız fakat kuralları uymayan ve de alkollü sürücüler de mevcuttur. Gerek uzun süreli kullanım sonuçlarında gerekse yoğun trafikte araçların fazla yoğun olması sebebiyle oluşan trafik kazalarında otomobillerimizde büyük veya küçük hasar oluşması muhtemeldir.

Otomobiller, belirli bir kullanım süresinden sonra bakıma ihtiyaç duyarlar. Her ne kadar bu bakım süreci otomobil kullanıcılarının araçlarını kullanmasına göre değişiklik gösterse de araçlarımızın uzun ömürlü olması için bakım ve hasar onarımını yaptırmak zorundayız. Trafik kazalarının yaşanması halinde de araçların iç ve dış hasarlarının onarımı için yine oto kaporta&boya onarım merkezlerine gideriz.

Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde küçük veya büyük kazaların meydana gelmesi yüksek ihtimaller taşır. Asel Hasar Onarım Merkezi de trafiğin en yoğun olduğu illerimizden bir tanesi olan İzmir’de hizmet vermektedir. Asel Hasar Onarım Merkezinde, en iyi hizmet kalitesiyle büyük veya küçük ölçekte hasar almış araçlara oto kaporta&boya, soğuk şase düzeltme&aparat sistem, boyasız göçük düzeltme, boya koruma, plastik kaynak ve pasta&cila hizmetlerini otomobil kullanıcılarına vermektedir. Sağlam işçiliği ve de müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan Asel Hasar Onarım Merkezimiz hizmet vermeye başladığı ilk günden bugüne birçok otomobil kullanıcılarının güvenini kazanarak müşterilerinin de memnuniyetini düşünerek en iyi hizmet kalitesini vermeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR