• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Organizasyon Çikolata ve Kuruyemiş

Adres :

Ardahan / Merkez Askerlik Şubesi Karşısı Ardahan » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gözde Kayatürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ibrahim_kayaturk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 217 39 66

Whatsapp 2:

0 (532) 571 92 24

Ardahan organizasyon firması olarak en özel günlerinizin bir numaralı şahidiyiz. Firmamız organizasyon sektörünün lideri olmak için yoğun şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Sektöre adım attığımız ilk günden beri çalışmalarımıza ara vermedik, deneyimlerimiz ile fark yarattık. Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde değerli müşterilerimize kusursuz hizmetler sunuyoruz. Kaliteli hizmetlerimizden ödün vermeden mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi kazanmayı amaç ediniyoruz. Başarılı çalışmalarımız sayesinde memnuniyetinizi kazandığımıza inanıyoruz. Hizmetlerimizi tamamen müşteri odaklı olarak sunuyoruz.

Müşterilerimizin talepleri firmamız için son derece mühimdir. Evlilik teklifi, söz, nişan, kına veya düğün gibi özel günlerinizde profesyonel organizasyonlarımız sayesinde görkemi mekanınıza getiriyoruz. Oldukça şık ve farklı olan konseptlerimizi siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün biraz daha geliştiriyor ve çoğaltıyoruz. Müşterilerimizin taleplerine en doğru geri dönüşleri yapmak bizlerin asli görevidir. Bu nedenle sektörde ki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarımızda uyguluyoruz.

Firmamız teknolojiden yararlanarak iş kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda vakitten de tasarruf ederek daha fazla müşteriyle ilgileniyor. Firma olarak tercih ettiğimiz organizasyon malzemelerinin kalitesi dünya standartlarında ki seviyeye sahiptir. Kaliteli malzeme kullanımı ile başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Sadece organizasyon hizmetleri ile yetinmeyerek kuru yemiş siparişlerinizi de alıyoruz. Taze taze elinize ulaşan kuru yemişlerin paketlemesini dilediğiniz şekilde gerçekleştiriyoruz. Kuru yemiş çeşitlerimizi çok beğeneceğinizden hiç şüphemiz yok. Firmamızın hizmetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve talepte bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR