• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Vinç Platform Esenyurt

Adres :

Akçaburgaz Mah. Halil Fahri Orman Cad.no: 22 Kat: 5 Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökmen Günerhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aselvinc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 871 75 03

Asel Vinç Platform olarak İstanbul Esenyurt’ta hizmet veren firmamız, teknolojiyi kaliteyle birleştiriyor. Yılların deneyimi ve profesyonelliğine sahip olan işletmemiz, sürekli kendini yenileyerek alanında fark yaratıyor. Garajımızdaki araçlarımızı her zaman en modernleriyle hizmete sunuyoruz. Özel üretim araçlarımızla vinç ihtiyacının olduğu işte İstanbul’un her yerine hizmet veriyoruz.

Esenyurt Sepetli vinç kiralamasektöründe geniş hizmet yelpazemiz ve araç portföyümüz ile öne çıkıyor, müşterilerimizin her türlü ihtiyacını tek noktadan karşılayabilmelerine imkân sağlıyoruz. Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti, uzman kadro, yenilikçi çözümler, kaliteli hizmetler ve uygun fiyat ayrıcalığıdır. Bu doğrultuda müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulunduruyor, ihtiyaçlarını doğru analiz ediyor ve en uygun çözüm ile destek oluyoruz. Söz verilen zamanda söz verilen yerde olarak işlerimize büyük bir hassasiyet gösteriyoruz.

Asel Vinç Platform olarak sahip olduğumuz modern araçları kullanan personellerimizin kalitesine büyük önem veriyoruz. Her birisi alanında yetişmiş ve uzmanlık lazanmış kadromuzla çalışmalarımızı devam ettiriyor, personellerimizin alanındaki gelişmeleri yakında takip ederek güncel kalmalarına büyük hassasiyet gösteriyoruz. Ekip çalışmasının başarıyı getirdiğinin bilinciyle takım ruhuyla çalışıyor, koordine olarak en kusursuz çözümleri üretiyoruz.

Firma olarak hizmetlerimizin kalitesi müşterilerimizin memnuniyetini getirir. Bu bilinçle işlerimizde kusursuz olmaya gayret gösteriyor, takdiri hak eden bir işletme konumunda yolumuza devam ediyoruz. Sepetli haftalık vinç kiralama, günlük vinç kiralama, saatlik platform kiralama hizmetlerimizi en uygun fiyat ile kullanıma sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR