• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asil Koltuk Yıkama

Adres :

- İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerem Günel

E-Posta Adresi :

keremgunell@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (544) 226 71 72

Asil Koltuk Yıkama kaliteli ve temiz hizmetin öncüsü olan firmamız birmilyon.com üyesidir. Koltuklarımız bolca kiri içinde bulundurur, temizlemesiyle uzun süre uğraştırır. Koltuklarımızı sildiğimizde dış kısmı temizlenmiş gözükse de, iç kısımda bulunan sünger ıslaklığın etkisiyle çamur haline dönüşebilir. Koltuk temizliğinde doğru olan temizleme şekli koltukların yıkanmasıdır.

Koltuk temizliğinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için uzman bir ekip gereklidir. Ekibimiz bu alanda tecrübeli ve işinin uzmanıdır. Koltuğun kumaş tespiti yapılıp, kumaşına göre ürün tercihi yapılmaktadır. Koltuğunuzun hassasiyetine uygun donanımlı makineler yardımıyla temizliği yapılır. Yıkama sonrasında kontrol edilerek lekelere karşı doğru leke çıkarıcı uygulanır. Bunun sonucunda koltuğunuzun tamamen temizlenmiş olduğunu farkına varabilirsiniz.

Koltuğun esas temizliğinin koltukları silmek yerine, yıkama yapmak olduğunun anlaşılmasıyla birlikte yıkama sektörü önem kazanmıştır. Koltuklarına yıkama yaptırmayı tercih edenler bu konuda deneyimli bir firma bulmayı amaçlamıştır. Firmamız İstanbul koltuk yıkama sektörünün önde gelen ismidir. Uzman ekibimiz ile koltuklarınıza derinlemesine temizlik yapıp, kirden tamamen arınmasını sağlar. İşlem sonrasında koltuklarınızın rengi açılır ve yeni bir görünüme sahip olur. Evdeki koltuklarınız için yıkama hizmetinin yanında, araç koltuklarınız içinde yıkama hizmeti vermekteyiz. Araçlardaki temizlik evdeki temizliğimiz kadar önem arz etmektedir. Ev ve araç temizliği için uzman bir ekiple tanışmak isterseniz bir telefon kadar uzağınızdayız. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız. Doğru firma ile güzel bir sonuca ulaşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR