• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asıl Teknik

Adres :

Karakulak Mahallesi Özgümüş Sokak No: 12 Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Kabasakal

E-Posta Adresi :

kabasakal_41@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 679 33 42

Kullandığınız peteklerden verimli sonuç almak istiyorsanız peteklerinizin temizliğini göz ardı etmemeniz gerekir. Kullanım halinde olan her ürün gibi peteklerde temizliğe, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyar. Siz, ev ve iş yerlerinizde kullandığınız peteklere gerekli özeni göstermezseniz zamanla ödediğiniz faturada artış yaşamaya başlar, zarar edersiniz. Asıl Teknik ailesi olarak maddi ve manevi zarara uğramamanız adına özenle ve dikkatle çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Biz, sizlerin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına işimizi profesyonellikle yapıyoruz. Peki, firma olarak Konya tesisat ve bakım onarım sektöründe hangi çalışmaları gerçekleştiriyoruz?

Öncelikle kullandığımız özel makine ve ürünlerle peteklerinizi temizliyoruz. Evinizin veya iş yerinizin ısınma problemi ile karşı karşıya kalmamasını istiyorsanız peteklerinizi düzenli olarak temizletmeniz gerekir. Petek içerisinde biriken tortular peteğin ısınmasını önleyeceği için petekleriniz ısınmak için daha fazla enerji harcayacaktır. Bu durum direk faturanıza yansır. Eğer petek temizliğinizi aksatırsanız ortamın ısısını sağlayamayacağınız gibi yüksek faturalar ödemeye başlarsınız. Biz, özel makine ve kimyasallarla peteğinize hiçbir zarar vermeden detaylı temizlik yapıyoruz.

Firmamızı arayarak kombi bakım ve onarımı için hizmet alabilirsiniz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda ekibimiz adresinize gelerek gerekli çalışmaları gerçekleştirir. Biz, kalitemizden ödün vermeden en iyi çalışmaları gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Sizler de maddi ve manevi kazanç sağlamak adına firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz. Biz, tüm bilgi ve birikimlerimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR