• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asır Vinç

Adres :

Akpınar Caddesi Bayrampaşa İstanbul İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Asır Erkek

E-Posta Adresi :

asir4748@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 935 29 42

Whatsapp 2:

0 (534) 935 29 42

En yüksek noktaya ulaşarak detaylı hizmetler gerçekleştirmek için vinç en çok kullanılan iş makinesi sistemlerinden birisidir. İnşaat, yük taşıma, tadilat ve reklamcılık gibi birçok farklı sektörde bir ihtiyaç oluşturan vinç özel bir araçtır. Bu özel araç profesyonel personeller sayesinde ancak eğitimli ve sistemli bir şekilde kullanılabilir. Bu nedenle özel bir sektör oluşturur ve firmamız gibi nitelikli işletmeler sayesinde vinç ihtiyaçları karşılanabilir.

Asır Vinç olarak firmamız İstanbul Bayrampaşa ilçesinde yıllardır hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul vinç ve forklift sektörü içerisinde sahip olduğu araçlar ile istenilen her noktada hizmet vermektedir. Örneğin, inşaatlarda yüksek katlı çalışmalar gerçekleştirildiği zaman döşeme, kaplama ve yapı çalışmaları için vinç hizmetleri talep edilebilir. Çok yüksek katlara ulaşan eşyaların kolay bir şekilde ulaştırılması ve taşınması gibi işlemler sırasında vinç kullanılabilir. Ticari işletmelerde ve taşımacılık sektörü içerisinde daha kolay sonuç elde edilmesi için forklift sistemleri kullanılabilir.

Firmamız vinç ve forklift cihazları ile hizmet vermek için eğitimli personellerden destek almaktadır. Personellerimiz gereken ehliyet tecrübe ve donanıma sahip bir şekilde hizmet verirken, güvenlik koşullarına ve resmi prosedürlere yüksek özen göstermektedir. Her zaman bakımlı, sağlam ve eksiksiz bir şekilde hareket eden araçlarımız hem şehir içinde hem de şehir dışında her noktaya ulaşarak, hızlı bir şekilde çözüm oluşturmaktadır. Bu nedenle yer aldığımız sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için uygun fiyatlı ve hızlı bir hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR