• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asistan Motor

Adres :

Akkent Mah. 2352 Sok. No: 27 Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Akınçay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 336 42 11

Whatsapp 2:

0 (552) 926 84 32

Otomotiv sektörünün usta ve tecrübeli ismi Asistan Motor isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmayı tercih edenler arasında yerini aldı. Ulaşım hepimiz ivin oldukça önemlidir ve ulaşımda konforu önemseriz. Bazılarımız toplu taşımayı tercih ederken birçoğumuz da şahsi araç kullanmayı tercih etmektedir. Şahsi araç hepimiz için özgürlüktür ve bu nedenle kendi aracımız ile seyahat etmek bizlere her zaman daha iyi hissettirir.

Hepimiz kendi aracımızı önemser ve aracımızı yenilemek için uğraşırız. Bozulan parçalarını değişir veya değerine değer katmak için yeni ve değerli parçalar taktırırız. Tabi her yere güvenip aracımızı emanet etmemiz imkânsızdır. En kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmayı bulup anlaşmak son derece önemlidir. Aracımızı her zaman düzenli olarak muayene ettirmeli ve eksikliklerini tamamlamalıyız. Aracımızın daha da özel görünmesini istiyorsak eğer son model parçalar taktırabilir ve bu şekilde tüm dikkatleri aracımızın üzerine çekebiliriz.

Mersin otomotiv, otomotiv sektöründe çığır açmış yenilikleri ile karşınızda. Hemen arayarak veya randevu alarak firmamızdan motosiklet tamiri, alış satışı, yağ değişimi, motosiklet aksesuarları satışı ve motosiklet yol yardım hizmetlerini alabilirsiniz. Yedi yirmi dört hizmetinizde olan firmamız, her bütçeye uygun hizmet vermeyi esas almakta ve bu şekilde birçok kesime hizmetini ulaştırmayı başarmaktadır.

Bizleri arayarak hemen yol yardımı isteyebilir veya aracınızı tamire getirmek için randevu alabilirsiniz. Geçmiş hizmetlerimizi paylaşmış olduğumuz sosyal medya hesabımız dan bizi takip ederek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Yedi yirmi dört hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR