• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asklepion Medikal Estetik ve Güzellik Merkezi

Adres :

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Bülbül Caddesi Çınar 06 Ada Villa 04 No: 29 (gülcan Başkurt Eğitim Yanı ) İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gizem Kendir - Burak Saraçoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 884 03 33

Whatsapp 2:

0 (534) 378 16 06

İstanbul Başakşehir’de birmilyonnokta.com üyesi güzellik merkezlerinden birisi olarak hizmet veren Asklepion Medikal Estetik ve Güzellik Merkezimiz yılların bilgi ve birikimiyle öne çıkmaktadır. Kişisel bakım başta kadınlar olmak üzere herkesin en temel gereksinimlerinden birisidir ve günümüzde bu alanda yapılabileceklerin sınırları son derece geniştir.

İstanbul güzellik merkezi sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler bütün misafirlerimize hassasiyetle yaklaşıyor, her birinizi dinliyor, anlıyor ve uzmanlığımızla birlikte gerekenleri yapıyoruz. Her biri kişisel bakım alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, kendini sürekli geliştiren ve daima daha iyi peşinde koşan bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte kalite standartlarımızdan taviz vermiyoruz.

Kişisel bakım uygulamalarının kişiye özel olması gerektiğini düşünüyor, bu nedenle en trend uygulamaları dahi kişiye göre uyarlıyoruz. Tam da sizin cilt yapınıza, ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize hitap edecek tasarımlar geliştiriyoruz.

Sektörümüzde her gün yeni gelişmeler olmakta, özellikle teknolojinin bütün olanakları farklı tasarımlarda kullanılmaktadır. Merkezimize bütün yenilikleri en kısa sürede dahil ediyor, çağda bir güzellik merkezi olmanın ayrıcalığını sizlerle buluşturuyoruz.

Kişisel bakım ve güzellik alanında çeşitli markalar vardır ve bunların her birinin yüzlerce ürünü mevcuttur. Kalite standartlarımız çerçevesinde en iyi kişisel bakım markalarıyla çalışıyor, en yeni ürünleri kısa sürede merkezimize dahil ediyor ve uygulamalarımızda kullanıyoruz. Protez tırnak, ipek kirpik, medikal cilt bakımı ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR