• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

A.s.l Kuru Temizleme & Terzi

Adres :

Kızılsaray Mahallesi Şarampol Caddesi No: 130 Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamdullah Aslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 967 74 21

Whatsapp 2:

0 (553) 967 74 21

Günümüzde yaşamsal farklılıkların ön plana çıktığı bir ortamda çeşitli iş ve meslek gruplarının da büyük bir değişiklik gösterdiğine tanıklık ediyoruz. Geçmiş zamanlarda hayatın yavaş ve olağan akışı içerisinde hemen hemen hiç kimse kılık kıyafetlerini götürüp bir başka yerde yıkamaz, yıkatmazdı. Hatta bir adım ileri gidersek çamaşır makinelerinin olmadığı bir dönemde tek tek elle yıkanan çamaşırların hikayesini hepimiz bilmekteyiz.

Çağın değişip gelişmesiyle birlikte bazı eski alışkanlıklar yerini yeni uygulamalara bırakmaya başlamıştır. Bu yeniliklerden biri de kuru temizleme ve bu tarz işletmelere duyulan ihtiyaçtır. Zira, çalışan insan sayısının artmasına müteakiben çalışma saatlerinin de artış göstermesi günlük hayatın akışı içerisinde bazı işlerin gereğini yerine getirmeye olanak tanımamaktadır. Özellikle karı - koca birlikte çalışıyorsa kılık kıyafetlerin sürekli olarak temiz ve hazır olması çoğu zaman mümkün olamamaktadır.

Biz, Antalya hizmet sektörüne mensup bir firma olarak, yukarıda sözünü ettiğimiz hayatın tüm gerçeklerine hakim olduğumuza inanıyoruz. Bu anlayışla iş hayatında çalışan insanımıza verdiğimiz değer doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet veriyoruz. Bizi hizmet verdiğimiz sektörde öncelikli tercih edilen bir firma haline getiren önemli bir özelliğimizde işin ciddiyetine binaen dikkat ettiğimiz zaman kavramıdır. Bu anlamda müşterilerimizin herhangi bir sebeple mağduriyet yaşamamaları için gerekli her türlü teknik ve güvenlik tedbirlerini aldığımız işletmemizde temel amacımız, aldığımız bir ürünü sahibine belirtilen gün ve saatte hakkıyla teslim etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR