• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslan Oto Lastik Kartepe

Adres :

Ataevler Mah Sapanca Yolu Cad. No: 70 Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yetimaslan

E-Posta Adresi :

kartepeotolastik@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 455 48 49

Whatsapp 2:

0 (552) 414 79 11

Araç kullanan pek çok insan, lastiklerin öneminden habersizdir. Oysa lastikler aracınızın yere değen tek parçasıdır, yol tutuşunu sağlar. Yani yolda tutunmanızı sağlayan tek şey lastiklerdir. Aynı zamanda lastikler, sürüş ve yönlendirmede daha rahat hareket etmenizi sağlar. Bu yüzden güvenliğiniz için aracınızın lastik bakımlarınızı aksatmamalısınız.

Kocaeli oto lastik ve jant sektöründe hizmet veren firmamız, işini iyi yaparak güvenli ve konforlu sürüşünüze katkı sağlamaktadır. Firmamızda oto lastik, jant, lastik tamiri, rot balans ayarı, 2.el oto lastik satışı gibi hizmetler vermektedir.

Lastiklerinizin aşındığını ya da hasar gördüğünü her zaman fark edemeyebilirsiniz. Bu yüzden düzenli lastik kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Uzman ekibimize bu konuda güvenebilirsiniz. İyi bir lastik uzun vadede yakıt tasarrufu da sağlar. İşin ehli olmayan kişiler tarafından yetersiz veya fazla şişirilmiş lastikler, aracınıza zarar verebilir, lastiklerinizin aşınmasına sebep olabilir. Bu da size maddi bir külfet olarak geri döner. Uzman ekibimiz sizin için bu hassas ayarı, en doğru şekilde yapar ve lastiklerinizin ömrünü olabildiğince uzatır.

Jantlar da bir aracın olmazsa olmazlarındandır, direkt aks sistemine bağlıdır. Yani motorun gücünü tekerleğe aktarır. Bunu yaparken aracın tüm yükünü üstlenir. Eğer lastiğe uygun bir jant seçilmezse, lastik jant uyumsuzluğu performans düşüklüğüne yol açar. Tüm bu sorunlardan kaçınmak için bizi tercih edin, konforlu sürüşün tadını çıkarın. Güvenliğinizden taviz vermeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR