• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslan Oto Yedek Parça Ve Aksesuar

Adres :

Narlıca Mah. Cumhuriyet Cad. No: 41 ( Aksan Düğün Salonu Yanı Hüsamettin Doğan Petrol Karşısı ) Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Aslan

E-Posta Adresi :

a_aslanbey_1983@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 788 76 01

Aslan Oto Yedek Parça ve Aksesuar, Hatay oto yedek parça sunduğu çözümler ve kaliteli hizmet ile birmilyon.com ailesinde dikkat çeken üyelerden biridir. Araçların hayatımızdaki yeri tartışılmazdır. Günlük hayattan iş hayatına kadar hem hayatı kolaylaştırmakta hem de pek çok işi hızlandırmaktadır. Arabanın da aslında bir makine olduğu unutulmamalıdır. Zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak parçalar eskiyebilir, bozulabilir ya da kullanım ömrü dolabilir. Bu tür durumlarda ise yeni bir parça ile değiştirilmesi gerekir. Bu alanda hizmet veren firmamız sizler için çözüm üretmektedir.

Hizmetlerimiz içerisinde oto yedek parça, oto aksesuar ve oto bakım tamir yer almaktadır. Oto yedek parçada ise BMC ve Ford marka araçların parçalarının satışı yapılmaktadır. Bu hizmetimizin yanında parçalar kadar da olası bir arıza durumunda tamir edilmesi ve periyodik olarak bakımlarının yapılması içinde doğru adrestesiniz. Alanında uzman kadromuz ile sizlerin sorunlarına çözüm üretmek için çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Düzenli olarak bakım yaptırmanın sağladığı en büyük avantajları arasında yer alan arızalanma olasılığının düşmesi, bakım masraflarının daha az olması gelmektedir. Yağ bakım servisimiz ile de aracınızı daha kolay ve keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Araba bakımı, tamiri ve yedek parça konuları deneyim isteyen konulardır. Çünkü sorun doğru bir şekilde tespit edilmelidir ki sorun tamamen çözülmüş olsun. Bunun için çok dikkatli ve titiz çalışmaktayız. Daha fazla bilgi almak firmamız ile iletişime geçiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR