• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asrın Optik

Adres :

Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. Yıldızlar Binası No: 15/b Vakıfbank Yanı İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerem Özler

E-Posta Adresi :

keremozler5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 765 14 15

Asrın Optik, birmilyonnokta.com üyesi olarak İstanbul alışveriş sektöründe hizmet veriyor. Günümüzde dereceli gözlük kullananların sayısı giderek artıyor. Çeşitli nedenlere bağlı olarak gelişen görme bozukluklarındagenellikle gözlük kullanımı tavsiye ediliyor. Doktor kontrolünde kullanılması tavsiye edilen gözlükler, çerçeve ve cam olarak farklı kalite sınıflarına ayrılıyor.

Gözlük kullanımının arttığı bu günlerde insanlar hem dereceli gözlük hem de derecesiz gözlük kullanıyor. Dereceli gözlükler görme problemi yaşayan kişilere veriliyor. Dereceli gözlük kullanmak isteyenler doktor kontrolünden geçiyor ve doktorun verdiği dereceye göre gözlük satın alabiliyor. İstanbul’da bulunan firmamız dereceli gözlük üzerine geniş kapsamlı hizmet veriyor. Geniş model aralığına sahip olan bu gözlükler farklı kalite sınıflarına ayrılıyor. Yüzünüz için uygun gözlük modelini kolaylıkla firmamızda bulabilir, kaliteli gözlük kullanımıyla göz sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilen güneş gözlükleri farklı kalitede üretiliyor. Güneş gözlüğü, gözleri zararlı güneş ışığından koruduğu gibi daha net görme sağlıyor. Eğer kalitesi düşük güneş gözlüğü kullanılırsa zamanla gözde hasar oluşuyor. Herhangi bir göz hasarının oluşmaması için kaliteli, güvenilir ve doğru gözlükler kullanılmalıdır. Silivri üzerinde bulunan firmamızda gözlük satışı yaparken müşterinin göz sağlığını, yüz şeklini değerlendiriyoruz. Kaliteli ve sağlıklı gözlük satışı yaparken müşterimizin yüz şekline uygun gözlük belirliyoruz.Doğru gözlük kullanımı için sizler de firmamızı seçebilir, yüz şekliniz için uygun gözlüğü uygun fiyata satınalabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR