• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Astoria Oto Yıkama&kuaför

Adres :

Yenisahra Mahallesi Halk Caddesi No: 55 Ataşehir İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Erdogan

E-Posta Adresi :

ugur2002erdogan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 439 58 57

Whatsapp 2:

0 (537) 439 58 57

Yıllarca çalışıp dişimizden tırnağımızdan arttırıp, borç harç yaparak aldığımız araçların temizliğine ve bakımına ne kadar dikkat ediyoruz acaba? Gözümüzden sakındığımız araçlarımızı işini bilmeyen kişilere emanet etmek size ne kadar güvenilir geliyor? Aracınızı temizlik ya da bakım için bıraktığınızda gözünüz arkada kalıyorsa artık bunu dert etmeyin. İstanbul otomotiv oto yıkama ve kuaför araçlarınıza kendi aracı gibi itina ile gerekli bakımlarını yapmaktadır.

Oto temizlik ve bakım işlerinizi deneyimli kadromuz ile büyük bir titizlik ile yapmaktayız. Bize getirdiğiniz aracınızı teslim alırken aradaki farkı görünce sizde şaşıracaksınız. İşletmemizde kullanılan temizlik ve bakım ürünlerinin hepsi kalite belgeleri tam ürünlerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz hem garantili hem de piyasadaki en kaliteli ürünlerdir. Sıradan bol kimyasal içerikli ürünler ile aracınızın boya ve kaporta ömrünü kısaltmayın.

Aracınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile tüm kaporta temizliği, iç temizliği, jant temizliği yapılmaktadır. Ekiplerimizin tespiti ve gerekli görmeleri durumunda, sizin de onayınız alınarak, oto koltuk ve döşemelerinde meydana gelmiş olan kirlenme ve izlerin temizliği yapılmaktadır. Oto koltuk ve döşeme temizliğimiz yurt dışından özel getirtilmiş makine ve losyonlar ile yapılmaktadır.

Aracınıza yapılan tüm temizlik işlemlerinden sonra arzu ederseniz boya koruma ve deri vinil koruma işlemleri de uygulanabilmektedir.

İstanbul Ataşehir’de bulunan işletmemiz siz değerli müşterilerimize aynı zamanda otopark hizmeti de sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR