• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asu Oto Yıkama & Kuaför

Adres :

Eydibaba Mah. Şöför Ali Cad. No: 48/c Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Unutur

E-Posta Adresi :

unuturg@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 072 11 42

Whatsapp 2:

0 (542) 455 45 27

Whatsapp 3:

0 (545) 691 92 61

Gerçek araç severler, otomobillerine daima önem vermekte ve gerekli bakımları düzenli aralıklarla yaptırmaktadırlar. Otomobillerin de tıpkı insanlar gibi bakıma ve temizliğe ihtiyaçları olduğundan dolayı, kaliteli bir oto kuaför hizmetinden yararlanmaları gerekmektedir. Otomobillerini her zaman ışıl ışıl görmek ve hijyenik bir temizlik hizmeti almak isteyenlerin en doğru adresi olacak olan firmamız, Gaziantep oto kuaför sektöründe yer almaktadır. Araçlarını emanet etmenin sahipleri için oldukça zorlu bir süreç olduğunun farkında olan işletmemizde sunulan tüm hizmetler boyunca araçlara herhangi bir zarar gelmesine asla müsaade edilmemektedir. Bugüne dek gösterdiğimiz çalışmalardan da anlaşılacağı üzerine, sektörün en güvenilir firmaları arasında adımızı zirveye yazdırmış bulunmaktayız.

Her marka ve model araçlar için uygun hizmetleri bulunan firmamız, çeşitli hizmetleri ile her müşteriye hitap edebilmektedir. İşletmemizde oto yıkama, detaylı iç temizlik, pasta-cila, oto kuaförlük, seramik kaplama hizmetleri ağırlıklı olarak verilmekte olup talepleriniz üzerine çeşitli hizmetler sunulabilmektedir. İşletmemiz sahip olduğu geniş alanı siz değerli müşterileri için otopark hizmeti olarak sizlere sunmuş bulunmakta ve 7/24 çalışan kameralar ile araçlarınıza yüksek güvenlik sağlamaktadır.

Firmamız çalışmalarında gösterdiği başarının yanı sıra zamanı iyi kullanma becerisi ile de takdir toplamaktadır. Araçlarınızı teslim aldığımız andan itibaren yoğun çalışmalara büyük bir hızla başlanmakta olup, sizlere belirtilen gün ve saati asla aşmadan teslimi güvenle yapılmaktadır.

Araçlarınızı, ihtiyacı olan bakım ve temizliği için Asu Oto Yıkama & Kuaför işletmemize güvenle emanet edebilirsiniz. Keyifli sürüşlerinizin bir parçası olmak, firmamız adına büyük bir gurur kaynağı olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR