• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asya Beauty

Adres :

Şehremini Mah. Turgut Özal Millet Cad. Aydın Apt. No: 131 Kat: 2 Daire: 4 İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sıla Seyhan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 639 67 72

Asya Beauty firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Geçmişten beri süre gelen zamanda insanlar için güzellik kavramı oldukça önemli bir yer kaplamıştır. Bu sebeple insanlar kendilerinde güzel bulmadıkları ya da sevmedikleri bazı dış özelliklerini değiştirmek için geçmişten beri çeşitli yöntemlere başvurmuşlardır. Günümüzde teknolojinin de büyük bir gelişme göstermesi ile beraber günümüzde insanlar artık çok kolay bir şekilde çeşitli işlemleri yaptırabilmektedir. Bizimde sizlere İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Asya Beauty sizlere çeşitli hizmetleri sunmaktadır.

Firma olarak müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışmakla beraber sizlerin istekleri doğrusunda işlemlerimiz şekillenmektedir. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır; iğneli epilasyon işlemleri, gözenek sıkılaştırma, kalıcı eyeliner uygulaması, dudak renklendirme, buz lazer epilasyon, kirpik lifting uygulaması ve g5 masajı uygulaması gibi daha bir çok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Sunduğumuz işlemlerin insanlar için ne kadar önemli olduğunun farkında olup sizlere buna uygun şekilde hizmet vermekteyiz.

Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri insan sağlığına uygun hijyenik ortamlarda sunmaktayız. Yine firmamızda sizlere hizmet sunan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitime ve deneyime sahip olup sizlerin sağlığına son derece dikkat ederek hijyen kurallarına katı bir şekilde uymaktadır. Sizde merkezimizin sunduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR