• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asya Masaj & Güzellik Salonu

Adres :

Kültür Mah. Süleyman Kuyumcu Cad. No: 25 ( Çantacım Karşısı Rüştiye Hocası İşhanı Kat 1 ) Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 432 90 36

Düzce kuaför sektöründe hizmet sunmakta olan güzellik merkezimiz aynı zamanda masaj salonu olarak da siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize verdiğimiz elit hizmetler ile ulusal ve uluslararası seviyede profesyonel güzellik, estetik ve bakım hizmetleri sunduk. Sunmuş olduğumuz hizmetleri üç başlık altında kategorize etmekteyiz.

Güzellik merkezimiz ilk kategoride kişisel bakım hizmetleri sunmaktadır. Kişisel bakım kategorisinde cilt bakımı, manikür ve pedikür, sir ağda hizmetleri yer almaktadır. Her biri kendi alanında uzman estetisyen kadromuz hijyen kurallarına optimum seviyede riayet ederek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır.

Güzellik merkezimizin sunduğu ikinci kategorideki hizmetler kuaförlük hizmetleridir. Bu alanda gelin başından nişan başına, son trend türban tasarımlarına, ombre, balyaj, röfle, perma, saç kesim ve tasım modellerine kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bünyemizde çalışan saç tasarım ve türban tasarım uzmanlarımız alanında yetkinliklerini kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.

Güzellik merkezimizin üçüncü kategorisinde masaj uygulamaları yapılmaktadır. Bay ve bayan müşterilerimize sunduğumuz medikal masaj ile tüm ağrılarınızı gideriyor, kan dolaşımınızı düzenliyor ve sizleri rahatlatıyoruz.

Güzellik merkezi olarak hedefimiz; etik, ticari ve ahlaki değerlerimizden taviz vermeden, siz değerli müşterilerimizin masaj, güzellik, bakım ve estetik konularındaki ihtiyaç ve beklentilerini en azami düzeyde karşılamaktır. Bunun iç her bir müşterimizi tek tek dinleyerek, ihtiyaç ve beklentilerine göre uygulamalara yönlendiriyoruz. Kullandığımız modern çağın güzellik ve bakım uygulamaları ile daha nice yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet sunmakta kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR