• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ata İnci Koltuk Döşeme ve Yıkama

Adres :

Gökçe Köyü 7512 Cadde No: 4/a Düzce Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Tahir Akdüz - Süreyya Akdüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tahirahmet@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (541) 208 57 45

Whatsapp 2:

0 (541) 208 57 45

Temiz koltuk kullanmanız iki farklı yöntem vardır. Bunlardan birincisi koltuk temizlemenin düzenli ve sürekli bir şekilde yapılmasıdır. Diğer yöntem ise belirli dönemlerde koltuk kumaş döşemesinin değiştirilmesi ve koltuğun yenilenmesidir. Her iki işlem sayesinde de koltuk temiz bir yapıya kavuşurken, daha sağlıklı ve konforlu bir kullanım oluşturulabilir. Bu nedenle Düzce Merkez ilçesinde koltuklarında bu yenilik hizmetlerini talep eden herkes Ata İnci Koltuk Döşeme ve Yıkama üzerinden hizmet alabilir.

Ata İnci Koltuk Döşeme ve Yıkama işletmesi olarak Düzce koltuk döşeme sektörü içerisinde yer aldığımız günden bu yana binlerce kişi için nitelikli hizmetler sağladık. Koltuklarda döşeme değişimi gerçekleştirmek ile birlikte hem kumaşın değiştirilmesi hem de görünümün farklı bir yapıya kavuşturulması mümkün olmaktadır. Çünkü günümüzde koltuk değiştirmek çok yüksek bir bütçeyle sağlanabileceği için koltuk kılıfı değiştirmek yada kumaşı değiştirme daha doğru bir seçim olabilir.

Firmamızın gerçekleştirdiği önemli hizmetlerden biri olan koltuk yıkama işlemi sayesinde de periyodik olarak koltuk temizliği sağlanabilir. Kullandığımız kumaşlar kolay temizlenebilir ve leke tutmaz bir özelliğe sahip olmakla birlikte koltuğun içine işleyen kirlerin de yıkama işlemi ile sökülmesi gerekir. Aksi takdirde koltuk giderek yıpranacaktır.

Koltuklarınızın daha uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımı için öncelikle yıkatma ve birkaç yılda bir koltuk döşeme değişimi ile hizmet alabilirsiniz. En geniş çeşitler ile kumaş tercihleri sunan ve profesyonel bir hizmet sağlayan işletmemiz, aynı zamanda uygun fiyat avantajı da sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR