• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ata Özel Sağlık Kabini

Adres :

Osmangazi Mah. 56013 Sok. Bergüzar Apt. No: 3 ( İmam Çağdaş Cami Karşısı ) Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Enes Üstünsoy

E-Posta Adresi :

kral-ahmet1301@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 240 69 84

Ata Özel Sağlık Kabini ekibi olarak verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com ile tanıtıyoruz. Gaziantep sağlık sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli hastalarımıza yardım ediyoruz. İnsanların sağlıklı bir yaşam sürmesi, sağlık hizmetlerinden daha kolay ve güvenilir bir şekilde faydalanması için ekibimizle bazı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda değerli hastalarımıza destek veriyoruz.

Sağlık kabini ekibimizle uyum içerisinde hareket ediyoruz. Eğitimlerini başarıyla tamamlamış doktor ve hemşirelerle doğru, güvenilir ve sağlıklı hizmetin adresiyiz. Sağlık kabini merkezimizde yeterli görevli sayısına sahibiz. Bu sayede aynı süre içerisinde farklı hastalarla ilgilenebiliyoruz. Sağlık kabini merkezimizde test yapabiliyoruz. Kan ve idrar testi alıyor, hastanın sağlık durumunu kontrol ediyoruz. Kısa süre içerisinde çıkan test sonuçları doğrultusunda eğer hastanın bir rahatsızlığı varsa tespit ediyor, hastayı uygun tedavi yöntemi için yönlendiriyoruz. Kan ve idrar testinin ardından serum takıyor, enjeksiyon yapabiliyoruz. Dikiş atma, dikiş alma, pansuman yapma gibi işlemlerle birlikte alçıya alma ve alçıdan çıkarma gibi sağlık işlemlerini yapıyoruz. Hastaları çeşitli sağlık kontrollerinden geçiriyor, ihtiyacı olan sağlık hizmetini hastaya sunuyoruz.

Tecrübe sahibi sağlık personelimiz aynı zamanda evde sağlık hizmeti veriyor. Evden çıkamayan ya da geçerli nedenlerden dolayı evden çıkmak istemeyen hastalar için ekibimiz evde hizmet veriyor. Evde sağlık hizmeti için ekibimizle iletişime geçilmesi yeterli oluyor. Ekibimiz tam donanımlı bir şekilde adrese gidiyor ve hasta için gerekli sağlık işlemlerini uyguluyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR