• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atahan Ticaret Pastacılık Merkezi

Adres :

Karakeçili Mah. Albayrak 1. Sok. No: 23/a ( Valilik Binası Arkası ) Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serap Atahan - Levent Atahan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 622 72 13

Whatsapp 2:

0 (546) 622 72 14

Atahan Ticaret Pastacılık Merkezi, birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan merkezlerimizden biridir. Çorum pasta ve pastane sektöründe hizmet veren bütün işletmelere malzeme satışımız vardır. Sadece işletmelere değil bütün topluma hitap eden firmamız, insanların yeni hobiler edinmesine sebep olmaktadır.

Günümüzde insanlar eğlenmek için düğün, nişan, bekarlığa veda partisi, cinsiyet partisi gibi pek çok eğlence organize etmektedir. Bu eğlencelerin ise olmazsa olmazı olan pastalar çok rağbet görmektedir. Bazı müşterilerimiz kendilerine anı kalsın diye kendi pastalarını kendileri yapmak isterler. İşte tam bu sırada sizlerin yardımına koşan firmamızda her türlü ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Pastacılık merkezimizde kek kalıpları, muffin kapları, kopatlar, kurabiye kalıpları ve diğer pasta malzemelerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca krem patisserie, kremşanti, damla çikolata, pul çikolata, ganaj çikolata, şeker hamuru gibi gıda malzemelerine de merkezimizden ulaşabilirsiniz. Toplu susam ve çörek otu gibi ürünlerin de satışı firmamızda bulunmaktadır.

İsterseniz pasta siparişlerinizi bize de verebilirsiniz. İstediğiniz pastayı en güzel şekilde yapıp size teslim ediyoruz. Konsept pastalar konusunda uzman olan kadromuz sayesinde, bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün işlerden tam not aldık. Hayalinizdeki pastayı gerçeğe çeviriyor, size teslim ediyoruz. Pastaların siparişini en az iki hafta önceden verirseniz, daha sağlıklı bir süreçte pastanız yapılacaktır. Ancak son dakika işlerinin de altından kolaylıkla kalkabilen bir ekibe sahibiz. Bu süreçte pasta merkezimize güvenebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR