• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atakent Diş Kliniği

Adres :

Yenimahalle Mahallesi 3078.sokak No: 22 / Atakum / Samsun Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Kayadelen - Fatma Nur Çağlar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

farukk1994@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 697 93 89

Atakent Diş Kliniği ile artık daha özgür gülümseyeceksiniz. Kusursuz bir gülüş, doğallığın ve güzelliğin temelidir. Kliniğimizde, sizlerin sağlığı ve kusursuz görünümü için profesyonel olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sektörde yeni olmamıza rağmen, çalışmalarımızı başlattığımız ilk günden bu yana kalitemizi ispatlamış olduk. Bu sayede her yaş grubundan hastamız tarafından güvenle tercih ediliyoruz. Bu güven duygusuna zarar gelmemesi adına tüm çalışmalarımızı özenle gerçekleştiriyoruz. Yapılacak ufak bir hatanın birçok olumsuzluğa sebep olacağını biliyoruz ve çalışmalarımızda hataya asla yer vermiyoruz. Tüm çalışmalarımızı dikkatle ilerletiyoruz.

Samsun sağlık sektöründe verdiğimiz diş kliniği hizmetimizle sizlere diş çekimi, implant tedavisi, diş kaplama, kanal tedavisi, diş teli tedavisi, diş beyazlatma işlemi, ağız ve diş bakımı, diş ve gülüş tasarımı yapıyoruz. Aldığımız eğitimlerle ve tecrübelerimizle sizler için sağlıklı, güvenilir ve kusursuz hizmetler veriyoruz. Doğal duracak ve yüzünüzle uyum sağlayacak tasarımlarımızla kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Sosyal hayatınızda daha aktif olacaksınız ve fotoğraflarda özgürce gülümseyeceksiniz.

Sizlere her zaman en güvenilir ve en kaliteli hizmetleri verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve hem hizmetimizde hem de kullandığımız malzemelerde iyileştirme yapıyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, saygılı, neşeli, yeniliğe ve gelişime açık, uyum içerisinde çalışmalar yapan ekibimizle, siz değerli müşterilerimiz için kusursuz ve sağlıklı güzellik hizmetimizi özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR