• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ataseven Elektrik

Adres :

Taşpınar Mah. Şehit Yücel Taş Sok. No: 5/b Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Ataseven

E-Posta Adresi :

yunusataseven068@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (546) 283 85 14

Gelişen teknoloji ile her alanda lazım olan elektrik, hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Herhangi bir arıza sonucu kesilen elektrik insan hayatını büyük oranda negatif etkilemekte ve işlerin aksamasına neden olmaktadır. Ev, işyeri, hayatın her alanında kullanılan elektrik birtakım sorunları da beraberinde getirmektedir. Elektrik arızalarıyla baş etmek gerçek bir uzmanlık işidir. İyi bir işçilik gerektiren elektrik tesisatı, amatör ellerde büyük problemleri de beraberinde getirir.

İnşaatlarda intizamlı elektrik planını titiz bir işçilikle buluşturan firmamız, Aksaray Elektronik sektöründe oldukça başarılı işlere imza atarak ismini ve yerini korumaya devam etmektedir. Sizleri mağdur etmemek adına büyük emeklerle büyüttüğümüz bilgi birikimini atik ve hırslı ekibimizle yeniliklere açık bir şekilde geliştiriyor ve büyüyoruz.

Evlerinizde, işyerlerinde, kısacası elektriğin olduğu her yerde oluşan arızaların deneyimli firmamız ile üstesinden gelmekteyiz. Gece gündüz demeden otomasyon ve arıza onarımı, elektrik malzemeleri satışımızla sizlere tüm olanaklarını sunan firmamız, her türlü elektronik eşyayı tamir etmektedir. Pano, aydınlatma, inşaat, tesisat gibi başlıklarda öncü ve rakip firmalara örnek olmaya devam etmekteyiz.

İnsan yaşamında elektrik, en tehlikeli fakat bir o kadar da gerekli ihtiyaçlardan biridir. Amatör, kalitesiz bir işçilik yalnızca kısa süreli çözümler sağlarken daha büyük zararlara yol açar. Herhangi bir kaçak, yanlış müdahale sonucunda oluşabilecek ciddi mal ve can kayıplarına sebebiyet vermemek için güvenilir ve profesyonel ekibimiz hem kaliteli hem de tasarruflu hizmet sunmayı ilke edinerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR