• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ateş Oto Kurtarma

Adres :

Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 17.blok Yanı No: 16/10 Nilüfer/bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhterem Altıntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 854 88 16

Whatsapp 2:

0 (530) 854 88 16

Aracınızla ne zaman nerde hangi zorluklarla karşılaşacağınız belli olmaz. Bir takım olumsuzlukların hepimizin başına gelmesi kaçınılmazdır. Bu olumsuz ve zor durumlarda sizlere destek olacak bir el stres ve sıkıntılı anlarda hem yardımcı olacak hem de sizi rahatlatacaktır. İşte tam bu noktada Ateş Oto Kurtarma sizlerin yanında olmakta ve her türlü desteği size sağlayacaktır.

Görev ve sorumluluğumuzun bilincinde olan biz Ateş Oto Kurtarma, yaşanan veya yaşanabilecek stresli anları biliyor ve size kolaylıkla ulaşıp aracınız nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir arıza, aracınızın çalışması ile ilgili sorunlar, yakıtınızın bitmesi, lastik patlaması gibi çıkabilecek zorlularla baş etmek bizim işimizdir. Araç çekici, hasarlı araç çekici, oto kurtarma, iş makinesi taşıma, oto taşıma, yol ve yardım servisi için kolayca ulaşabileceğiniz adresteyiz.

Bursa yol yardım sektörünün öncü firmalarından olan bizler, insan odaklı işimizde öncelikle sizlerle saygı ve güvene dayalı bir ilişki tesis etmeye özen gösteriyor, size en kısa sürede ulaşmayı, en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmayı ilke edinerek, sizin ve aracınızın güvenliğini garanti ediyoruz. Sektörde gelişime açık, ilerlemesi, istikrarlı tutumumuzu devam ettiriyor, sizi en hızlı çözüme kavuşturtuyoruz. 7 gün 24 saat bir telefonla ulaşabileceğiniz firmamız, profesyonel çalışan kadrosu ile yanınızdadır.

Ekibimizle birlikte sizin taleplerinizi hızla yanıtlıyor, siz dostlarımızla büyümeye devam ediyor ve bir arada olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR