• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atlantik Petshop

Adres :

Bahçeyaka Mah. Atatürk Caddesi No: 414/b Döşemealtı Antalya Ziraat Bankası Çaprazındayız Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Girgin

E-Posta Adresi :

ramazangirgin5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 252 74 41

Firmamız; Antalya evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar petshop anlayışı ile evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olan A’dan Z’ye her türlü bakım ve sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Mağazamızda uygun fiyat avantajları ile kedi ve köpek mamaları başta olmak üzere her türlü pet aksesuarı, akvaryum, bakım ürünü, vitamin, taşıma çantası ve kafesi, kuşyemi, kedi kumu vb. gibi pek çok ihtiyaç ve gereksiniminizi tek bir çatı altında karşılamaktayız.

Müşteri memnuniyeti firmamızın öncelikli çalışma prensibidir. Bu prensibimiz ekseninde siz değerli hayvan sever dostlarımızın gereksinimlerini tedarik etmek için elimizden gelen gayreti göstertmekteyiz. Sizlerin de bildiği üzere tüm canlılarda olduğu gibi hayvanlarda da beslenme sağlık ile doğrudan alakalıdır. Dolayısıyla sevgili can dostlarınızın sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için onların metebolik özelliklerine uygun mama seçimi yapmak oldukça önemlidir. Mağazamızda sektörün en bilinen markaları en makul fiyatlar ile satılmaktadır. Satışını yaptığımız mamalarımız besleyici olmakla birlikte dostlarınızın bağışıklık sistemini de destekleyicidir.

Firma olarak amacımız sevgili can dostlarınızın sevgili can dostlarınızın yaşam kalitelerini arttırmak için tüm bakım, beslenme, sağlık ve temizlik ürünlerini en güvenilir bir şekilde sunmaktır. Bunun için her geçen gün ürün skalamızdaki çeşitliliğimizi arttırmaktayız.

Petshop mağazası olarak amacımız faaliyet alanımızda yılların tecrübesi ile edindiğimiz bilgi ve becerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşarak sevgili can dostlarımızın A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR