• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atlantis Koltuk Yıkama

Adres :

İzmir/çeşme İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Kösedağ - Atabey Kösedağ

E-Posta Adresi :

atabeykosedag@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (532) 784 15 77

Whatsapp 2:

0 (553) 856 03 04

Koltukların kirlenmesi, toz ve leke tutması koltuklarda kullanılan kumaşa göre değişiklik gösteriyor. Kirlenen koltuklar bir süre sonra eski bir görüntünün oluşmasına neden oluyor. Eğer kendi yöntemlerinizle koltuklarınızı temizlemeyi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz. Çünkü koltuk kumaşına göre farklı kimyasallar kullanılmalıdır. Eğer koltuklarınız içi yanlış kimyasal kullanırsanız kumaşın zarar görmesine, koltuk üzerindeki lekelerin daha çok yerleşmesine ve dağılmasına sebep olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda risk almamanız ve işi alanında uzman ekibe teslim etmeniz daha doğru ve güvenilirdir.

Koltuk yıkama işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Sizin için uygun gün ve saatte adresinize gelerek koltuklarınızı yıkıyor, ilk günkü haline getiriyoruz. Vermiş olduğumuz yıkama hizmeti sonrasında koltuklarınızdaki canlılığı ve temizliği rahatlıkla fark edeceksiniz. Özel kimyasallar ve son teknoloji makinelerimiz sayesinde etkili, doğru ve güvenilir temizlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Koltuk yıkama işlemlerini uygun fiyat aralığında sizlere sunuyoruz. Yıkanan koltukların sayısına göre fiyatlarda artış oluyor. Fakat sektörde bulunan çoğu firmaya göre garantili ve uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tuttuğumuz için çalışmalarda herhangi bir hatanın yaşanmasına izin vermiyoruz. Değerli müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılayarak koltukları yıkama işlemleri sonrasında temiz ve kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR