• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atlas Baby Spa & Massage

Adres :

Atatürk Mahallesi 3078. Sokak Skylite Apartmanı Kat.9 No: 18 Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hıdır Güngör

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@atlasbabyspa.com

Whatsapp 1:

0 (552) 582 25 33

Whatsapp 2:

0 (552) 582 25 33

Hamam, suna ve masaj uygulamaları büyükler için olduğu kadar bebekler için de gereklidir. Üstelik bebeklerin sağlıklı gelişimi için bu tür uygulamalar hayati öneme sahiptir. İşte Mersin Mezitli’de hizmet vermeye başlamış olan Atlas Baby Spa & Massage salonumuzda bizler bebeklerimizin sağlıklı gelişimi için benzersiz bir alan tasarladık. Bölgemizde bir ilk imza atarak hidroterapi, bebek masajı ve aile, bebek eğitimleri veriyoruz. Bebek gelişim uzmanlarımız eşliğinde, tamamen özel hazırladığımız alanlarımızda bebeklerinizin hem eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor hem de kas ve zihinsel gelişim süreçlerine artı değer katmaya çalışıyoruz. Salonumuzun her alanında hijyeni ve güvenliği göz önünde bulundurarak geleceğimizin teminatı, her birimizin en değerli varlıkları olan yavrularımıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz.

Mersin hamam sauna ve masaj salonu sektörünün öncü ve örnek salonlarından birisi olarak bebeklere özel açılmış tek mekanız. Tamamen özel hazırladığımız ortamımızda bebeklerinizin ilk andan itibaren rahatlıkla oynayabileceği, öğrenebileceği, beslenebileceği bir ortam inşa ettik. 0-36 ay arasındaki bebekler için beyin ve fiziksel gelişimlerini arttıran, ebeveyn ile bebek arasındaki bağı güçlendiren duygusal bir deneyim olan hidroterapi seanslarımız ile fark oluşturuyoruz.

Atlas Baby Spa & Massage salonumuzda bebeklerinizin sudaki hareketleri onların kaslarının, emik yapısının güçlenmesini sağlayacak, bütün vücudunun hareket etmesini teşvik edecektir. Küçük yaşta suya alışacaklar, suda kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklar ve geleceklerine yön vereceklerdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR