• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atlas Veteriner Muayenehanesi

Adres :

Serinyol Mah. No: 75/3 ( Poxoy Döner Yanı ) Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necmi Ağaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 334 83 93

Evcil hayvan sektöründe hizmet veren Atlas Veteriner Muayenehanesi birmilyonnokta.com üyesidir. Veteriner kliniği olarak sevimli dostlarınız için ihtiyaç duyulan sağlık ve bakım hizmetlerini uzman veteriner aracılığıyla istifadenize sunmaktayız. Kliniğimiz hijyen koşullarına uygun steril bir ortam olup tüm tedavi ve bakım işlemlerini titizlikle yürütmekteyiz. Normal zamanlarda veya acil durumlarda müracaat edebileceğiniz bir adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Veteriner kliniği olarak rutin bakımların yanı sıra cerrahi müdahaleler de yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.

Hatay evcil hayvan hizmetlerinde danışanlarımıza eksiksiz hizmetler vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bölgede sevimli dostlarınızı emanet edebileceğiniz emin eller olarak ilk günden beri faaliyet göstermekteyiz. Kliniğimizde; hayvan aşılama,, hayvan kısırlaştırma, cerrahi uygulamalar, mama satışları ve daha pek çok hizmeti sizlere sunmaktayız. Uzman ve tecrübe sahibi bir ekiple sizlerin talep ve beklentilerine profesyonel olarak cevap vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerle hem sizin hem de sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltiyoruz. Geniş mesai saatleriyle bizlere kolaylıkla ulaşabilir ve hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz alandaki bilimsel ve teknik gelişmeleri yakından takip ederek sizlere için daha iyi hizmetler vermeye çalışmaktayız. Sevimli dostlarınız için gerekli her türlü teknik ve teknolojik donanıma sahip bir şeklide etkin faaliyet göstermekteyiz. Sahip olduğumuz misyon ve vizyon ile siz müşterilerimizin teveccühünü kazanarak daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Hizmetlerimizde uygu fiyatlarla çalışarak bize ulaşmanız için arada engel bırakmamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR