• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atmaca Home

Adres :

Ulucami Mahallesi 803 Sokak ( Kızılay Kan Bağışı Merkezi Karşısı ) No: 5 Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Atmaca - Mahmut Atmaca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 102 10 02

Atmaca Home, birmilyonnokta.com üyesidir. Günün büyük bir bölümünde konakladığımız yerler olan ev ve iş yerimizde, sanatçı dokunuşuyla üretilmiş birbirinden güzel dekorasyon ürünleri kullanarak konforlu bir yaşam sürdürmek isteriz. Firmamız olarak, renk renk çeşit çeşit birçok konseptteki ürünü tedarik ederek siz değerli müşterilerimizin ayağına getirmekteyiz.

Mutfak eşyaları, küçük ev eşyaları gibi hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin yüksek kalitede üretilmiş ürünler olması uzun süreler boyunca kullanabilmemiz için gereklidir. Bu sebeple sizlere satmakta olduğumuz ürünleri seçerken ürünün uluslararası standartlara göre üretilmiş olmasına dikkat etmekteyiz. Modern, sağlam ve şık bir ortam olan işletmemizde, kahvaltılık ve çatal bıçak takımı, süs eşyaları, hediyelik eşyalar gibi ürünlerimizden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisini en yüksek seviyede tutmak firmamızın en temel prensibidir. Çalışma hayatımıza başladığımız ilk günden beri dürüst, ahlaklı ve profesyonel bir şekilde sağladığımız hizmetlerimiz bizi Adıyaman hizmet sektörünün lider firmalarından biri haline getirmiştir.

Zücaciye ürünleri satış hizmeti sağlayarak sektörde ayakta kalmak büyük bir deneyim ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Firmamız, müşterilerimize sağladığımız üstün performanslı hizmetlerimizle sektörde yeni kurulan firmaların rol model olarak gördüğü firmalardandır. Çalışmalarımızı karşılıklı güven esasıyla yürütmekteyiz.

Sizlere sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimizle sürekli olarak hizmet almak istediğiniz bir firma olacağımızı garanti etmekteyiz. Bizlere firmamızın müşteri iletişim numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz, bütçeye uygundur. Büyük çaplı alışverişlerinizde indirimler sağlanmaktadır. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR