• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Audi Volkswagen Premium Özel Servis

Adres :

Küsget Sanayi Mahallesi Küsget Sanayii Göllüce Cadde.a Blok No: 32 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Cemal Ay-mehmet Şerif Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmetcemala.c.a@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 897 76 39

Whatsapp 2:

0 (544) 654 33 27

Whatsapp 3:

0 (535) 897 76 39

Whatsapp 4:

0 (544) 654 33 27

Gaziantep Audi Volkswagen Premium Özel Servis olarak kusursuz hizmetimiz ile karşınızdayız. Volkswagen özel servis olarak tecrübeli ekibimiz sayesinde kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Otomobilinizin periyodik bakım hizmetlerini yaptırmak için bizi tercih edebilirsiniz. Temiz, hızlı ve orjinal hizmet vererek müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her geçen gün kendimizi daha da yeniliyoruz.

Hızlı ve güvenilir bir servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Araç sahiplerini mutlu etmek için özenle çalışıyor ve avantajlı çözümler üretiyoruz. Aracınızı düzenli olarak izliyor ve gerekli olan kolay çözümleri sunuyoruz. Trafik sigortası yenileme, motorlu taşıtlar vergisi, periyoduk bakım gibi hizmetlerin dışında akü değişimi, lastik değişimi ve daha birçok işlemi sizin yerinize takip ederek hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz sayesinde düzenli olarak kontroller sağlanmaktadır. Denetlemeleri ve servis kalitesini en yüksek noktaya taşımaya hedefleyerek Şehitkamil oto özel servisi olarak yenilikçi otomotiv sistemi teknolojilerini takip ederek çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Aracınıza en uygun çözümleri sunmak için hizmet kalitemizi arttırarak avantajlı imkanlarımızı kısa sürede sağlıyoruz. Ürün ve hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Müşteri güveni ve memnuniyeti bizim için ön planda tutulmaktadır. Bilgileriniz güvenle saklanarak işlemler kusursuz biçimde yapılır. Oto servis ve tamirhane hizmetlerimiz deneyimli ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Otomotiv sektöründe çalışmalarımızı eksiksiz hale getirmiş bulunmaktayız. Yedek parça, aksesuar satışı ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için vakit kaybetmeyin. Hizmetlerimizi profesyonel biçimde sunarak aracınızı zamanında teslime hazır hale getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR