• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Auto Cerrah

Adres :

Küsget Sanayi Mahallesi 60063 Nolu Cad. No: 6 ( Erdal Turbo Bitişindeyiz ) Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Ay - Kadir Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cerrah.kaporta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 432 98 24

Whatsapp 2:

0 (533) 630 00 56

Firmamız; Gaziantep oto servis ve tamirhane sektöründe kaporta onarım ve boya hizmeti vermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektör adım attığımız günden bugüne kadar faaliyet alanımızdaki teknolojinin son yeniliklerini yakından takip ettik. Boyasız düzeltilebilecek tüm hasarların onarımını ve aracın orijinalliğine zarar vermeden bakımını yaparak müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet sunduk. Bununla birlikte öncelikle müşterilerimizin istek, beklenti ve ihtiyaçlarını tespit ettik. Daha sonra bu tespitler ışığında en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde hizmet verdik. İşimizi en ince detayına kadar mükemmeliyetçilik anlayışımız ile yerine getirmenin ve müşteri memnuniyetini optimum düzeyde oluşturmanın gayreti içerisinde olduk. Bugünden sonra da bu çizgimizde devam etmekte son derece kararlıyız.

Firmamız; çarpma, çarpılma, park hasarları gibi herhangi bir sebeple aracınızda meydana gelen mini hasar onarım ve göçük düzeltme işlemleri başta olmak üzere oto boya koruma, pasta cila uygulamaları, dolu hasarı onarım ve tamiri alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız aracınızın mini hasar gören parçasını değiştirmek yerine düzeltme ve onarımını yaparak aracınızın orijinalliğini koruyoruz. Böylelikle bir taraftan size ve aracınıza değer kaybı yaşatmazken diğer taraftan en etkili çözümü sunmuş oluyoruz.

Firma olarak amacımız boyasız mini hasar ve göçük düzeltme tekniğini kullanarak aracınızın orijinal görüntüsünü yeniden kazanmasını sağlamaktır. Dolayısıyla hizmet verdiğimiz faaliyet alanındaki yeniliklerin yakından takipçisi olarak prestijimizi daha da arttırmak başlıca hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR