• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Auto Club Nazilli

Adres :

Karaçay Mahallesi Devlet Karayolu Üzeri No.33 Nazilli Aydın Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Aktaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

merkez09bufe@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 664 10 74

Whatsapp 2:

0 (533) 664 10 74

Otomotiv sektöründe hızlı ve kurumsal hizmet veren Auto Club çatısı altındaki araç bakım merkezimiz, aracınıza dair ihtiyaç duyduğunuz bakımları sizlere sunmaktadır. Çağın ilerisinde teknolojik ekipman kullanımı, donanımlı teknik ekip ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla aracınıza dair aradığınız her türlü bakım ve onarım ihtiyacına doğru çözümler üretmekteyiz. Sertifikalı ve alanında eğitimli, profesyonel ekibimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarının yanı sıra kaliteli ve eksiksiz işçilikle rakiplerinin ötesinde olan firmamız, günden güne geliştirilmektedir.

Firma olarak araç iç ve dış bakımları, koltuk temizliği, seramik kaplama, yıkama, motor koruma bakımları, cam filmi uygulamaları, pasta cila ve araç tavan temizliği gibi aklınıza gelebilecek her türlü oto kuaför ihtiyacınıza yerinde ve doğru çözümler üretmekteyiz. Kalitenin, hijyenin ve estetiğin buluştuğu doğru noktalardan olan servisimiz 7 gün 24 saat sizler için hizmet vermektedir.

Nazilli otomotiv sektörü denildiğinde lider olarak bağlı bulunduğumuz marka çatısı altında Nazilli bölgesinin en kurumsal ve en makro hizmetlerini vermekteyiz. İleri teknoloji teknik ekipmanlarımız, uzman analiz ve operasyon ekibimiz, hızlı ve yerinde hizmet anlayışımız ve sunduğumuz güven ile aracınızı gözü kapalı teslim edebileceğiniz araç bakım servisimizde her geçen gün daha iyi hizmet vermek için gece gündüz çalışmaktayız.

Firmamızın hassasiyet gösterdiği konulardan olan hızlı teslimat da en büyük ayrıcalıklarımızdan bir tanesidir. Aracınızı sizleri mağdur etmeden söz verilen süre zarfında teslim etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR