• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Autoking Otomatik Şanzıman Servisi

Adres :

Zirai Aletler Sanayi Sitesi Tuzla Mah. 1258 Sok. No: 38 Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Oğurlu - Murat Çiftçi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 250 16 54

Whatsapp 2:

0 (535) 933 46 54

Autoking Otomatik Şanzıman birmilyonnokta.com üyesidir. Sakarya oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız misyonumuz müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak etkin, kaliteli ve verimli biçimde hizmet anlayışıdır.

Biz sadece para kazanmayı ve başarmayı değil sektörde rekabeti arttıracak çalışmalar yaparak sürdürülebilir ve yenilikçi anlayışı sağlayacak stratejiler geliştirecek bir gelecek için de çalışıyoruz. Son teknoloji parçaları kullanarak gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Böylece en etkin çözümleri en yenilikçe anlayışla gerçekleştiriyoruz.

Autoking Otomatik şanzıman olarak kurulduğumuz ilk günden beri bu alanda çalışma yapıyoruz dolayısıyla bu sektörde engin tecrübelere sahibiz. Otomatik şanzımana dair her türlü bilgi birikim, tamir-onarım anlamında üst düzeyde olduğumuzu bildirmek istiyoruz. Firmamız bünyesinde verdiğimiz bazı hizmetlerden bahsetmek gerekirse otomatik şanzıman bakım, DSG şanzıman, ZF şanzıman, EDC şanzıman, S tronik şanzıman türleri başta olmak üzere kuru-yağlı kavrama değişimi ve türbün tamirini de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tamirlerimizi yaparken her türlü markadan her türlü modelin şanzıman bakım ve onarımını yapmaktayız.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkisidir. Araçlarını bize bırakın her müşterimiz sorunun çözüleceğinden emin bir şekilde ayrılmaktadır. Biz de onların bize karşı olan güvenlerini boşa çıkarmamak için canla başla çalışıyoruz. Tercih sebebi olmamızın bir diğer nedeni ise bu kadar güvenli ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlandırma politikasının takip etmesidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR