• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Automr Oto Ekspertiz

Adres :

Büyük Cami Mah. Sanayi Sitesi Uğurlu Sok. 22 Blok No: 5 Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 648 23 48

Automr Oto Ekspertiz firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İkinci el araç alımında oto ekspertizler çok büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü oto ekspertizlerin raporları alacağınız aracın ne kadar güvenli olduğunu, ne kadar süre kullanılabileceğini size verir. Aynı zamanda oto ekspertizler sadece aracın iç aksanlarını kontrol etmezler, otomobilin iç aksesuarlarını da kontrol eder. Aracın elektronik sistemini ve aracın bagaj, tampon ve kaportasını kontrol eder. Aracın hayati önem arz eden fren sistemini kontrol eder, aracın kaza durumunu kontrol eder yani kısacası bir aracın tüm özelliklerini kontrol eder ve teste tabii tutar.

Edirne oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermen Automr Oto Ekspertiz olarak size hizmet vermektedir. İşimde usta, gerekli eğitimi almış, deneyimli çalışanlar ile çalışmaktayız. Müşterilerimize verdiğimiz ekspertiz hizmetinde müşterilerimize karşı dürüst olmak esastır ve çiğnenemez bir kuraldır.

Müşterilerimize sağladığımız bir diğer hizmet ise oto tamiridir. Size sorun çıkaran otomobillerinizin bunu yapmasına kalıcı ve etkili çözümler bulmaktayız. Ve siz müşterilerimizin memnun olabilmesi için verdiğimiz hizmetlerin hepsini uygun bir fiyatlandırma ile sağlamaktayız. Siz müşterilerimizin araç sorunları ya da araç ekspertiz ihtiyaçları için her zaman hızlı bir hizmet vermek gayesi ile beklemekte ve çalışmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için firmamıza uğrayabilirsiniz ya da diğer yollar ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR