• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Autotek Hasar Onarım Merkezi

Adres :

Aydınlı Mah. Aydınlık Cad. No: 34 ( Aydınlı Dörtyol Park Karşısı ) İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Pıçakçı

E-Posta Adresi :

autotekhasarmerkezi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 915 55 34

Autotek Hasar Onarım Merkezi, KOBİ’lerin aralarındaki ticari ilişkiyi arttırmak ve yeni ticaret fırsatları yaratmalarını sağlamak amacıyla faaliyet gösteren birmilyonnokta.com platformunun seçkin kullanıcılarından biri olarak İstanbul otomotiv sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Kalabalık ve yavaş trafiği ile dünyada en yoğun trafiğe sahip şehirler sıralamasında her yıl ilk 10 şehir arasına giren İstanbul’da bu yoğunluğa bağlı olarak her gün onlarca hasarlı ve hasarsız trafik kazası meydana gelmektedir. Bu yaşanan kazaların birçoğu araçlarda yaşanan ufak çiziklerle atlatılırken az bir kısmında yaralanma ve ölümler meydana gelmektedir.

Hasarlı ve az hasarlı trafik kazalarında birçok araç sahibi aracının kaskosunu kolaylıkla tamir edilebilecek durumlar için bozdurmak istememektedir. Kasko ile yaptırılacak tamir, aracın kayıtlarına da işleneceğinden ve aracın değerini düşüreceğinden dolayı, birçok araç sahibi Autotek Hasar Onarım Merkezi’ne başvurarak araçlarındaki hasarları tamir ettirmeyi tercih etmektedirler.

Müşterilerine uygun fiyatlı kaliteli işçilik sunan Autotek Hasar Onarım Merkezi, her türlü hasarı, sadece boya ölçümleri ile tespit edilebilecek, gözle anlaşılmayacak şekilde tamir edebilmektedir. Tamir işlemleri için yenilikleri her zaman takip eden işletme, her türlü işlem için kullanımda olan en yeni teknik ve ekipmanları kullanarak hizmet kalitesini garantilemektedir.

Müşterilerine aynı zaman klima gazı kontrolü ve kontrolü, boya bakım hizmetleri, pasta cila uygulanması konularında da hizmet veren işletme, İstanbul’un en hareketli ve kalabalık bölgelerinden Tuzla’da müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR