• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Autowax Palmiye Oto Yıkama

Adres :

Doktor Sadık Ahmet Cad. No: 31 Aydıntepe Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Kapankaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aykut_25_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 908 02 65

Whatsapp 2:

0 (506) 908 02 65

Firmamız İstanbul’un Tuzla ilçesinde oto yıkama hizmeti veren kurumlar arasında en güvenilir isimlerden biri olarak bilinmektedir. Hizmet kalitemiz, müşteri ilişkilerine verdiğimiz önem, hızlı ve pratik çözümlerimiz ile Tuzla otomotiv sektörünün öncüleri arasında yer almaktan gurur duymaktayız.

Sektördeki deneyimimiz uzun yıllara dayanmaktadır. Firma olarak yenilikçi bir bakış açısı ile kurucu değerlerden taviz vermeyen anlayışı birleştirdik. Bir yandan iş ahlakı, etik değerler, müşteri memnuniyeti gibi temel özelliklerimizi korurken, sektörel gelişmeler doğrultusunda hizmetlerimizi yenilemeye de önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini de dikkate alarak sürekli gelişiyor, hizmet kalitesinde kendimizle yarışıyoruz.

Buharlı araç yıkama uygulamamız ile hem su israfı yapmadan dünyamızın doğal kaynaklarının korunmasına yardımcı oluyor hem de siz müşterilerimize hijyen açısından üst seviyede hizmet veriyoruz. Firma olarak her zaman koşulsuz müşteri desteği de vermekteyiz.

Bizler en hızlı hizmeti, en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlara müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yaptığımız işte iddialıyız çünkü donanımlı ekipmanlarımıza, ürün kalitemize ve işinde büyük deneyim sahibi ekibimize güveniyoruz.

Siz aracınıza ne kadar değer veriyorsanız biz de firma olarak aracınızın temizliğini o oranda önemsiyoruz. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Deneyimli ekip üyelerimizle ihtiyaç, talep ve beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak bizim önceliğimizdir.

Kapımızdan giren müşterilerimizin daimi çözüm ortağı olabilmek için hizmet standartlarımızı her gün daha da ileri bir seviyeye çıkartmak için çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR