• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avcılar Et ve Şarküteri

Adres :

Bahçelievler Mah. 281. Sok. No: 82-11 Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Avcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 433 69 62

Whatsapp 2:

0 (553) 135 37 44

Avcılar Et ve Şarküteri isimli firmamız Ankara ilinde hizmet ediyor olup birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

En taze ürünlerin satışını yaptığımız firmamızda ürünlerimizin son derece kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Ankara alışveriş sektöründeki en kaliteli adreslerden biri olmaktan Avcılar Et ve Şarküteri olarak gurur duyarız. Firmamızda açık ürünlerinde satışını yaptığımız için hijyen konusunu oldukça önemsiyoruz. Açık bir şekilde satışını yaptığımız bütün ürünlerimizi hijyenik koşullarda muhafaza ediyoruz. Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile alıp, tüketebilirsiniz.

Avcılar Et ve Şarküteri firmamızdan bulunan ve sık tercih ürünleri sıralamak gerekirse sıralamamız şöyle olacaktır. Organik bal, kasap sucuk, gezen tavuk yumurtası, doğal tereyağı, organik köy peyniri ve pek çok organik köy ürünler müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmektedir. Günümüzde satılan pek çok katkı malzemeli ürünün olduğunu söyleyebiliriz. Bu katkı malzemeleri içeren ürünler sağlığımızı olumsuz etkiler. Biz en sağlıklı olan doğal ve organik ürünlerin satışını yapmaktayız. Siz müşterilerimizin sağlığı bizim için önemlidir.

Müşteri memnuniyetini çok önemseyen firmamız Avcılar Et ve Şarküteri, siz müşterilerinin mağdur olmaması için büyük çaba sarf etmektedir. Çeşitli ödeme seçenekleri sayesinde çok kolay şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bazı ürünlerimizi günlük getirdiğimiz için erken saatlerde bitebilmektedir. İletişim adreslerimizden bize ulaşıp, siparişinizi ayırttırabilirsiniz. Size ayrılan ürünler hiçbir şekilde satışa sunulmazlar. Bizi tercih edeceğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini size veriyor, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR