• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Halı Saha

Adres :

Mustafa Kemal Paşa Mah. Cami Sok. No: 163 İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 795 51 87

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Halı Saha adındaki işletmemiz birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. İstanbul spor sektörüne hızlı bir giriş yapan işletmemiz sizin için güvenli bir eğlence ortamı sunmaktadır.

Futbol denilince akla hemen erkekler gelse de biz işletme olarak sporun cinsiyeti olmadığını düşünüyoruz. Bu nedenle de kapımız cinsiyet, yaş, dil, din ırk fark etmeksizin tüm futbol tutkunlarına açıktır. Arkadaşlarınızla eğlenmek için, günün stresini atmak için ya da okul maçlarınızı daha profesyonel bir mekanda yapmak için aşağıdaki numaramızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır.

Spor insanların stresini salıklı ve eğlenceli bir şekilde atabilmesi için tercih edilen en iyi yollardan biridir. Günlük hayatta bizi strese sokan birçok şeyle karşı karşıya kalırız. İş hayatımız, okul hayatımız, aile ve arkadaş ilişkilerimiz zaman zaman kötü gider ve bu durum karşısında yoğun stresle baş başa kalırız. İşte tam böyle zamanlarda çimenliklerde koşturmak, hem vücudunuza hem de zihninize çok iyi gelecektir. Tamamen açık havada aktivitenize odaklanmak zihninizi boşaltacak bedeninizin kan akış hızını artırıp sizi daha enerjik hissettirecektir. Güzel bir maçtan sonra kendinizi yatağa bıraktığınızda derin bir uyku çekecek sabahında her şey sizin için daha aşılabilir gözükecektir.

Hayatınızı sporla bütünleştirmek isterseniz sık sık ziyaret edebileceğiniz bir mekan olabiliriz. Uygun fiyat tarifemiz ile gönül rahatlığı ile eğlenebilir, sporunuzu da keyif alarak yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR