• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avnioğulları Oto Fren Servisi

Adres :

Erenler Mah. Cengiz Topel Yeni Sanayi Sitesi Kırıkkale » Yahşihan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Aysel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 624 10 97

Whatsapp 2:

0 (544) 343 67 82

Oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren Avnioğulları Oto Fren Servisi birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız, sektöründe tecrübeli çalışanları ile bölgesinde bilinen, güvenilir ve sevilen, profesyonel hizmet kalitesinden ödün vermeyen bir firmadır. Otomotiv sektörünün gelişmesi ile beraberinde oluşan sorunlardan bir tanesi de araçların güvenliğini sağlayan fren sorunlarıdır. Ertelenme lüksü olmayan fren sorunlarınızla tabi ki baş başa değilsiniz; firmamız ne yaptığını bilen çalışanları ile bilgisayarlı fren servisi hizmetini kullanarak; disk fren balatası ve fren tamirini, testini, bakımını öz verili bir şekilde yapmaktadır.

Trafik kurallarına uyan sürücüler kaza sonucu can ve mal kaybı riskini minimize etmektedirler ancak kendi inisiyatifleri harici gelişen teknik sorunlar göz ardı edilirse uyulan kuralların da bir kıymet-i harbiyesi olmadığının altını çizmek isteriz. Bu sorunların en önemlisi fren sorunlarıdır.

Kırıkkale Oto servis ve tamirhane sektöründe tanınan ve güvenilen; profesyonel hizmet standartlarının üstünde hizmet sunan firmamız: Hidrolik, havalı, ABS, ASR, ESP, BAS, MSR, EBD fren sistemleri konusunda çağın gerektirdiği teknolojik imkanları kullanarak araç fren sisteminizin testini, bakımını ve tamirini fabrika çıkış seviyesinde gerçekleştirmektedir.

Avnioğulları Oto Fren Servisi olarak önceliğimiz hizmet kalitesini standartların üstünde tutarak siz değerli müşterilerimizin trafikte can ve mal güvenliğinizi garanti altına almaktır. Malınızı ve en önemlisi de canınızı emanet edebileceğiniz güvenilir, profesyonelliği kanıtlanmış firma ile çalışmak sizin de en tabi hakkınız olduğunu düşünüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR