• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avrupa Mühendislik

Adres :

İ.o.s.b. Sefaköy Sanayi Sitesi 5. Blok No: 14 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olcay Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 591 35 87

birmilyonnokta.com isimli sitenin üyesi olan Avrupa Mühendislik isimli firmamız İstanbul ilinde hizmet vermektedir.

Motor, insan gücü ya da yer çekimi ile harekete geçirilebilen konveyör, çeşitli malzemelerin bir uçtan diğer uca aktarılmasında işe yarayan mekanizmadır. Hemen hemen her sektörde kullanılan konveyör, İstanbul sanayi makineleri sektöründe de sık sık kullanılmaktadır. Pek çok sektörde kullanıldığı için pek çok çeşidi türemiştir. Bizim firmamızda en sık kullanılan konveyör çeşidi pvc bantlı konveyördür. Bu konveyör çeşidimiz motor gücüyle çalışmaktadır. Diğer konveyör çeşitlerine göre daha uygun fiyatlı olması nedeniyle de daha sık tercih edilebilmektedir. Pvc bantlı konveyörde ise en çok minyatür tipi tercih edilmektedir. Pvc bantlarında pek çok renk seçeneği vardır. Paletli konveyör çeşidimiz de pek çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir.

Avrupa Mühendislik isimli firmamızda konveyör imal etmekteyiz. Konveyörlerin bakım ve tamiratını da yapabilmekteyiz. Konveyör yedek parça satışımız da bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iyice gelişen sektörümüz, her geçen daha da büyümektedir. Dünya sektöründe meydana gelen her türlü gelişmeyi alıp firmamıza getiriyoruz. Her geçen gün daha da gelişip büyüyen firmamız siz müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Müşteri memnuniyetini son derece önemseyen firmamız, her bütçeye uygun ürün imal etmektedir. Sizde bizi tercih ederek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Avrupa Mühendislik firması olarak siz müşterilerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR