• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avşar Perde Tasarım

Adres :

Toros Mah. Mehmet Kartal Bulvarı No: 26 Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Üsame Avşar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

avsarperde@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 928 34 34

Whatsapp 2:

0 (545) 547 51 45

Evlerinize modern dokunuşlar yapan firmamız Avşar Perde Tasarım birmilyonnokta.com üyesidir. Günümüzün ev tekstili anlayışına uygun, modern çizgide ve minimal tasarımları ile göz dolduran onlarca farklı perde modelleri sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Firmamız Adana ev tekstili sektöründe yenilikçi ve modern bakış açısı sayesinde birçok farklı kesime hitap eden tasarımlar sunmaya devam etmektedir.

Avşar Perde Tasarım ailesi olarak ev, ofis ve işyeri gibi alanlarda olmazsa olmaz olan perdeleri sizler için en kaliteli formunda üretiyoruz. Oldukça geniş ve zengin bir kumaş yelpazesine sahip olan firmamızda aklınıza gelebilecek pek çok farklı türü rahatlıkla bulabilirsiniz. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen modeller de firmamızda sizleri bekliyor.

Siz değerli müşterilerimizin zevk ve ihtiyaçlarına yönelik olarak oldukça verimli bir alışveriş süreci geçirmeniz için tüm faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Özel zevk ve ihtiyaçlar için tasarımlar sunarak, yaşam alanlarının sizler için çok daha estetik hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Böylece sizlere tam olarak verim alabileceğiniz bir süreç sunmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin firmamızdan almış oldukları süreçlerden memnuniyet duymaları bizim için oldukça değerlidir. Bu doğrultuda firma değerimizi yükseltecek ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlayacak faaliyetler yapmayı sürdürüyoruz. Sizler de aklınıza gelebilecek pek çok model ve kesimde perde alışverişi için kaliteli hizmet sunan bir firmadan yardım almak istiyorsanız, sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız. Detaylı bilgi ve ölçüm randevusu için firmamızla hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler