• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Awe Cemre Çorum

Adres :

Yavruturna Mahallesi Bahabey Caddesi No: 12-b Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkut Kılıçarslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

awecemrecorum@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 631 16 86
AWECEMRE HAKKINDA
İnsanların çağlar boyunca doğaya olan ilgisi, sağlık ve tedavi çaresi olarak bitkilere başvurdukları bugünlere kalan eski eser ve yazıtlardan bilinmektedir. Bitkilerin sağlık ve tedaviye destek olarak kullanılması anlayışı yıllardır "doğaya dönüş” akımı ile gelişmiş ve son dönemlerde bitkilerin etkisine ilişkin kanıtlar sağlayan ve ana etken maddeleri kesin rakamlarla ortaya koyan çok sayıda bilimsel çalışma ile sağlam temellere dayandırılmıştır.
Günümüzde artık insan sağlığında bitkisel ürünlerin yerinin tartışılmaz olduğu; kullanmakta olduğumuz tedavi ve sağlık protokollerine yardımcı ve tamamlayıcı bir destek alan oluşturduğu kabul edilmektedir.
Bitkisel ürünler pratikte, yumuşak ve derinlemesine bir etkiyle doğal savunma metabolizmasını etkileyerek sağlık dengesini doğru yönde düzenleyebilmekte; uzmanların yönlendirmesiyle önerilen ve kullanılan bitkiler günümüzün sağlık sorunlarına destek olabilmektedir.
Sns Gıda-Kozmetik, Tübitak, üniversiteler ve Ar-Ge kuruluşlarıyla ortak projeler geliştirmekte, Türkiye’nin zengin bitkisel değerlerinin bilimsel alt yapısını oluşturmak için önemli katkılar sağlamaktadır. Sahip olunan bilimsel verilerin ve uzmanlığın paylaşılması yönünde bilimsel platformda yeni iletişim yolları geliştirilmektedir. Tüketiciye sunulan bitkisel ürünlerin önemli bir bölümü Sns Gıda-Kozmetik’in ekim alanlarından temin edilmektedir. Bu alanlarda bitkiler için en faydalı koşullar oluşturulmakta, en iyi toprak, ideal toplama tarihi, en yararlı iklim koşulları ve güneş şartları değerlendirilmekte, elde edilen bitkiler titiz sistematik kontrollerin ardından sağlık güvencesi sağlanarak ürünlere dönüştürülmektedir.
Uluslararası kalite anlayışını ISO 9001 ve IAF HACCP belgeleri ile buluşturan Sns Gıda-Kozmetik, tüm üretim süreçlerinin kalite güvencesi altına alındığı markalarıyla tüketiciye her zaman mükemmeli sunma amacındadır.
Tokat'ta 2003 yılında kurulan firmamız halen 6.000 m2'si kapalı olmak üzere 11.000 m2'lik alanda üretim faaliyetine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR