• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay-ra Koltuk Yıkama

Adres :

Kütahya/merkez Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aytugan Şafak

E-Posta Adresi :

ayrakoltukyikama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 464 68 37

Ev ve iş yerlerinde kullandığınız koltuklar bir süre sonra kirlenmeye başlar. Koltukların kirlenmesi, toz ve leke tutması koltuklarda kullanılan kumaşa göre değişiklik gösteriyor. Kirlenen koltuklar bir süre sonra eski bir görüntünün oluşmasına neden oluyor. Eğer kendi yöntemlerinizle koltuklarınızı temizlemeyi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz. Çünkü koltuk kumaşına göre farklı kimyasallar kullanılmalıdır. Eğer koltuklarınız içi yanlış kimyasal kullanırsanız kumaşın zarar görmesine, koltuk üzerindeki lekelerin daha çok yerleşmesine ve dağılmasına sebep olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda risk almamanız ve işi alanında uzman ekibe teslim etmeniz daha doğru ve güvenilirdir.

Koltuk yıkama işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Sizin için uygun gün ve saatte adresinize gelerek koltuklarınızı yıkıyor, ilk günkü haline getiriyoruz. Vermiş olduğumuz yıkama hizmeti sonrasında koltuklarınızdaki canlılığı ve temizliği rahatlıkla fark edeceksiniz. Özel kimyasallar ve son teknoloji makinelerimiz sayesinde etkili, doğru ve güvenilir temizlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Koltuk yıkama işlemlerini uygun fiyat aralığında sizlere sunuyoruz. Yıkanan koltukların sayısına göre fiyatlarda artış oluyor. Fakat sektörde bulunan çoğu firmaya göre garantili ve uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tuttuğumuz için çalışmalarda herhangi bir hatanın yaşanmasına izin vermiyoruz. Değerli müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılayarak koltukları yıkama işlemleri sonrasında temiz ve kullanıma hazır hale getiriyoruz.

kütahya merkez koltuk yıkama firmaları,kütahya merkez koltuk yıkama işlemleri,kütahya merkez koltuk yıkama hizmeti,kütahya merkez kanepe yıkama firmaları,kütahya merkez kanepe yıkama işlemleri,kütahya merkez yatak yıkama firmaları,kütahya merkez yatak yıkama işlemleri,kütahya merkez oturma grubu yıkama firmaları,kütahya merkez oto koltuk yıkama firmaları,kütahya merkez oto koltuk yıkama işlemleri,kütahya merkez oturma grubu yıkama,kütahya koltuk yıkama firmaları,kütahya koltuk yıkama işlemleri,kütahya koltuk yıkama hizmeti,kütahya kanepe yıkama firmaları,kütahya kanepe yıkama işlemleri,kütahya yatak yıkama firmaları,kütahya yatak yıkama işlemleri,kütahya oturma grubu yıkama firmaları,kütahya oto koltuk yıkama firmaları,kütahya oto koltuk yıkama işlemleri,kütahya oturma grubu yıkama,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR