• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Therapy Fizik Tedavi ve Danışmanlık Merkezi

Adres :

Cumhuriyet Mah. 103. Sok. Esmer Apt. Blok No: 29 İç Kapı No: 1 Van » Çaldıran

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulhadi Ay - Haşem Ay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 425 79 14

Whatsapp 2:

0 (546) 951 64 51

Ay Therapy Fizik Ve Danışmanlık Merkezi firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Van danışmalık sektöründe hizmet veren firmamız Ay Therapy Fizik Ve Danışmanlık Merkezi olarak sizlere pek çok konuda çok çeşitli hizmet bir şekilde hizmet sunmaktayız. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. Sizlerin sorunlarına yönelik hizmetlerimiz sorularınızı en kolay şekilde çözmek için geliştirilmiştir.

Birçok farklı konuda sizlere geniş bir hizmet portföyü sunan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel olan kişiler tarafından sizlere sunulmaktadır. Tüm hijyen ve sağlık kontrolörlerine katı bir şekilde uyan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri birebir sunaktadır. Çok çeşitli bir hizmet menüsü sunan firmamızın sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; bel fıtığı tedavisi, medikal masaj uygulaması, boyun fıtığı tedavisi, manuel tedavi, hacamat kupa tedavisi, kireçlenme tedavisi, boyun düzleşmesi tedavisi, tenisçi dirseği tedavisi ve rehabilitasyon merkezi gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda sizlere sunulmaktadır. Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetleri de müşteri güvenliği ve sağlığı açısından hijyenik ortamlarda sunmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR