• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayan Demir Doğrama

Adres :

Niğde Niğde » Çiftlik(Özyurt)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Ayan

E-Posta Adresi :

recepayan12345@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 405 79 13

Ayan Demir Doğrama firmamız Niğde Çiftlik’te faaliyetlerine devam etmekte, uzun yıllardır bölge halkımızın yaşam alanlarında konforun, kalitenin, estetiğin sağlanmasında çözüm ortağı oluyoruz. Bizler bölgemizde eşsiz bir hizmet anlayışı ortaya koymak için yola çıktık ve kısa sürede büyük başarılara ulaşmayı başardık. Bu da bizi kısa sürede Niğde’nin en çok tercih edilen demir doğrama firması haline getirdi. Bizler yine de başarılarımızı yeterli görmedik ve hep daha fazlası, hep daha iyisi için çaba sarf etmeye devam ediyoruz.

Niğde ferforje ve metal dekorasyon sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler önceliği koşulsuz müşteri memnuniyetine vererek siz değerli müşterilerimizin alacağınız her hizmetten bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da %100 oranında memnun kalmanızı sağlıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyor, değişen ve gelişen sektördeki gelişmeleri uluslararası düzeyde takip ediyoruz. Altyapımızı sürekli güncel tütüyor, en modern makinalar ile ürünlerimizi ortaya çıkarıp yaşam alanlarınıza ulaştırıyoruz.

Ayan Demir Doğrama olarak her birisi işinde uzman, eğitimli, deneyimli, kendini geliştirmeye devam eden, özveri sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Başarının ekip ruhu gerektirdiği bilinciyle çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çok geniş bir hizmet yelpazesi ile karşınıza çıkıyor, sürekli güncelleştirdiğimiz çalışmalarımız içinde şu an demir kapı, pencere ve PVC, sac çatı, alüminyum korkuluklar, güneş enerjisi sistemleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Birinci sınıf malzemelerle uygun fiyatlı projeler geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR