• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayan Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Ragıp Tüzün Mahallesi İvedik Caddesi No: 186/2 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kürşat Ayan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayanegitiminsaat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 141 00 08

Şirketimiz, Ankara’da psikoteknik değerlendirme merkezi olarak hizmet veren köklü kuruluşlardandır. Sürekli yenilenen ve güncellenen sisteme anında uyum sağlamaktayız. Buna dayanarak vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ve standartları olduğundan yüksek ve ön görüsü geniş bir şirket olmayı görev edinmiş bulunmaktayız. Sadece psikoteknik alanında değil aynı zamanda sürücü kursu hizmeti de vermekteyiz. Son model araç filomuzla ayrıca psikoteknik dalında yenilenmiş cihazlarımızla durmaksızın en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimizin memnuniyetini maksimuma çıkarmak için üstün gayret sarf etmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetin önemini bildiğimiz için, değerlendirmelerimizde ayrıca hassasiyetle yapılmaktadır.

Psikoteknik belgesi, mesleki yeterlilik belgesi, A1,A2,B,D sınıfı ehliyet alımlarında güncel sorular, güncel teorik bilgilerle adaylarımıza eğitim verilmekte, ayrıca uzman kadromuzla eğitimlerimiz sürdürülmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz ödeme seçenekleriyle de hizmetimizi bir adım öteye taşımaktayız.

Gelişen sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Herhangi bir kalite standardımızdan taviz vermeksizin hizmetlerimizi hız kesmeden devam ettirmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler ve değerlendirmeler kuruluşumuzun farkını açıkça ortaya koymaktadır. Sizlerin değerlendirmeleri ışığında eksiklerimizi gidermekte anında gerekli aksiyonları almaktayız. Firmamız kuruluşundan beri sizlere güvenilir hizmet verme yolunda çalışmalarını sağlam adımlarla yürütmekte sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Hizmet sektöründe varoluşumuzdan beri pazar araştırmalarımızı sürdürmekte bu çalışmalar ışınında kendimize geliştirmekteyiz. Bu bağlamda kazanımlarımızı uzman kadromuzla taçlandırmaktayız. Sürüş teknikleri, trafikte yaşanacak olan aksaklıklarda hızlı aksiyon alma ve aksaklık yaşanmaması için alınacak önlem yetileri adaylarımıza aşılanmakta. “Önce kendine güven” politikasıyla adayımızın kendine olan güvenini artırıp sonrasında gerekli bilgi becerileri aktarmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR