• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayaz Oto Yıkama ve Aksesuar

Adres :

Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevki Yenişehir 1. Etap Yanı No: 103 Diyarbakır » Ergani

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Ayaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayazoto21@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 826 94 87

Otomotiv sektöründe yenilikçi ve modern çalışmalar sürdüren işletmemiz Ayaz Oto Yıkama ve Aksesuar birmilyonnokta.com üyesidir. Birçok alanda ihtiyaç duyulan bakım ve estetik görüntü, otomobiller için de oldukça yaygın şekilde talep edilen hizmetlerden biri haline gelmiştir. Sektördeki bu arz talep ilişkisine en yüksek standartlarda cevap veren firmamız, alanında öncü çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Diyarbakır otomotiv sektöründe müşterimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda sunmuş olduğumuz geniş hizmet portföyümüz ile rakiplerimizi geride bırakıyoruz. Teknik konularda uzman ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile her zaman talep etmiş olduğunuz hizmetleri sizlere sunuyoruz. Kapsamlı hizmet ağımızı genişletmek için yoğun çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Günümüzün modern anlayışına uygun olarak sunmuş olduğumuz otomotiv hizmetleri oldukça kapsamlı ve çözüm odaklıdır. Başta oto yıkama işlemi olmak üzere; aksesuar satışı, ses sistemleri kurulumu ve bakımı, detaylı iç dış temizlik gibi farklı alanlarda hizmet sunmaktayız. Aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bu işlemlere firmamız aracılığı ile ulaşmanız mümkün.

Ayaz Oto Yıkama ve Aksesuar ailesi olarak sizlere kusursuz bir hizmet süreci sunmak firmamızın en temel hedefidir. Bu hedefi en doğru şekilde gerçekleştirmek adına kaliteli ürün kullanımından ve çözüm odaklı süreçlerden ödün vermeden ilerlemeye devam ediyoruz. Sizler de aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bu hizmetleri tek bir adresten karşılamak istiyorsanız, sizlere memnuniyetle hizmet sunacağız. Detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR