• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayazlar Veteriner Kliniği

Adres :

Boyacı Ali Mah. Dr. Faruk Sükan Cad. No: 49/e Konya » Ereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Ayaz

E-Posta Adresi :

vet.hekim.aydinayaz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 055 10 42

Ayazlar Veteriner Kliniği adı altında yapılan işlemlerin size olan yansımasını gayet önemsiyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu kalitenin daha da artmasını sağlayarak ortaya memnuniyet bırakan etkiler koyuyoruz. Gerekli malzemeler ve yapılması gereken işlemler konusunda bizlerden hizmet almanız sizi daha kârlı bir konuma getirecektir. Çünkü kendi başınıza yapamayacağınız birçok işlem bulunmakta ve kesinlikle kendinizce bu işlere kalkışmanız büyük sorun oluşturmaktadır. Dolayısıyla işin içinde sağlık olduğu için gayet planlı hareket etmeniz gerekiyor.

Konya evcil hayvan alanında çalışan bir ekip olarak işimizi ciddiye alıyoruz ve bunu size en iyi şekilde sağlıyoruz. Mesela mevsimsel olarak hayvanlarınız ufak hastalıklar atlatabiliyor. Bu gibi anlarda çok endişe etmeden sakin bir şekilde bizlere ulaşarak istediğiniz işlemleri yaptırmanız gerekiyor. Bizler ise gerekli kontrolleri yaparak yapılması gerekeni derhal yapıyoruz ve sizlerin çok da uğraşmasına gerek kalmıyor.

Onların canı çok narin olabiliyor. Ufak darbeler sonucu üzücü durumlar yaşanabiliyor. Bu gibi durumlar yaşamak büyük bir olasılık olabiliyor. Bazen kemikleri bile zarar görebiliyor ve uzun bir tedavi süreci başlıyor. Bu süreçte sakin ve planlı olmak gerekiyor. Çünkü uzun bir sürecin yönetimi ancak bu şekilde olur. Diğer türlü aceleye gelen işler ise üzücü sonuçlar doğurabilir. Dolayısıyla bunu kimse yaşamak istemez. İşte onun için kalitemizi görmeniz ve bu güveni daha iyi hissetmeniz için sizleri işletmemize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR